Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-23%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
124 000 zł
6 339 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Gdynia, Witomino-Radiostacja

Mieszkanie Zakończona
173 000 zł
10 359 zł/m2
Nieruchomość
-14%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
138 000 zł
7 055 zł/m2
Nieruchomość
-14%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
138 000 zł
7 055 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
170 000 zł
8 691 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-19%
Zakończona

Ustka, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
145 000 zł
8 092 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Hel, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
100 000 zł
5 198 zł/m2
Nieruchomość
-2%
Zakończona

Gdynia, Chylonia

Mieszkanie Zakończona
172 600 zł
10 924 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
138 000 zł
5 860 zł/m2
Nieruchomość
-7%
Zakończona

Gdynia, Chylonia

Mieszkanie Zakończona
162 300 zł
10 404 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Gdynia, Chylonia

Mieszkanie Zakończona
113 000 zł
7 244 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
163 500 zł
9 618 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Gdynia, Witomino-Radiostacja

Mieszkanie Zakończona
104 260 zł
6 243 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
106 000 zł
6 883 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Rumia, Janowo

Mieszkanie Zakończona
103 000 zł
4 764 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
121 000 zł
7 756 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
155 500 zł
7 068 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
147 800 zł
7 779 zł/m2
Ustaw alert