Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-29%

Nysa, opolskie

Mieszkanie 14-05-2026
235 000 zł
4 836 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Opole, opolskie

Mieszkanie Zakończona
207 000 zł
4 808 zł/m2
Nieruchomość
-12%
Zakończona

Namysłów, opolskie

Mieszkanie Zakończona
230 000 zł
4 750 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Nysa, opolskie

Mieszkanie Zakończona
235 000 zł
4 836 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Tarnów Opolski, opolskie

Mieszkanie Zakończona
200 000 zł
4 497 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-21%
Zakończona

Strzelce Opolskie, opolskie

Mieszkanie Zakończona
240 000 zł
5 405 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Opole, opolskie

Mieszkanie Zakończona
230 000 zł
5 343 zł/m2
Nieruchomość
-4%
Zakończona

Brzeg, opolskie

Mieszkanie Zakończona
210 000 zł
5 899 zł/m2
Nieruchomość
-11%
Zakończona

Namysłów, opolskie

Mieszkanie Zakończona
230 000 zł
4 792 zł/m2
Nieruchomość
-8%
Zakończona

Nysa, opolskie

Mieszkanie Zakończona
300 000 zł
6 263 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Opole, opolskie

Mieszkanie Zakończona
208 552 zł
7 262 zł/m2
Nieruchomość
-21%
Zakończona

Strzelce Opolskie, opolskie

Mieszkanie Zakończona
240 000 zł
5 405 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Kędzierzyn-Koźle, Koźle

Mieszkanie Zakończona
200 000 zł
4 353 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Nysa, opolskie

Mieszkanie Zakończona
235 000 zł
4 836 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Opole, opolskie

Mieszkanie Zakończona
202 000 zł
5 865 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Opole, opolskie

Dom Zakończona
261 000 zł
6 194 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Strzelce Opolskie, opolskie

Mieszkanie Zakończona
242 000 zł
5 450 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Osowiec, opolskie

Mieszkanie Zakończona
205 000 zł
4 325 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Strzelce Opolskie, opolskie

Mieszkanie Zakończona
200 000 zł
5 291 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Opole, opolskie

Mieszkanie Zakończona
240 000 zł
7 103 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Opole, opolskie

Dom Zakończona
290 000 zł
6 882 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Osowiec, opolskie

Mieszkanie Zakończona
205 000 zł
4 325 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Strzelce Opolskie, opolskie

Mieszkanie Zakończona
200 000 zł
5 291 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nysa, opolskie

Dom Zakończona
235 000 zł
4 836 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Opole, opolskie

Mieszkanie Zakończona
270 000 zł
7 200 zł/m2
Ustaw alert