Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-40%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 42,18 m2
184 000 zł
4 362 zł/m2
Nieruchomość
-47%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 15,16 m2
58 000 zł
3 826 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 26,12 m2
123 000 zł
4 709 zł/m2
Nieruchomość

Nowa Sól, Zatorze

Mieszkanie Udział % 18-09-2026
Pow.: 35,00 m2
130 000 zł
3 714 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Świebodzin, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 25,20 m2
91 000 zł
3 611 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 32,97 m2
137 000 zł
4 155 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 25,52 m2
131 000 zł
5 133 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 28,61 m2
117 000 zł
4 089 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 32,88 m2
124 000 zł
3 771 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 34,67 m2
136 000 zł
3 923 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Nowa Sól, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 25,26 m2
76 000 zł
3 009 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dobiegniew, lubuskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 57,56 m2
100 000 zł
1 737 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nowa Sól, lubuskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 35,00 m2
105 000 zł
3 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nowa Sól, lubuskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 51,94 m2
130 000 zł
2 503 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Słubice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 28,80 m2
115 000 zł
3 993 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Słubice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 33,71 m2
128 000 zł
3 797 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Słubice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 30,49 m2
115 000 zł
3 772 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 38,80 m2
157 500 zł
4 059 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 26,50 m2
90 000 zł
3 396 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 24,00 m2
75 000 zł
3 125 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,00 m2
112 500 zł
3 214 zł/m2
Nieruchomość
-67%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,87 m2
92 000 zł
2 429 zł/m2
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,06 m2
78 000 zł
1 997 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 34,53 m2
152 000 zł
4 402 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Słubice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 28,80 m2
152 000 zł
5 278 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.