Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-45%

Międzyrzecz, lubuskie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 96,91 m2
340 000 zł
3 508 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Dom 10-09-2026
Pow.: 66,76 m2
300 000 zł
4 494 zł/m2
Nieruchomość

Zielona Góra, lubuskie

Dom 16-09-2026
Pow.: 76,30 m2
500 000 zł
6 553 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Cybinka, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 60,80 m2
329 000 zł
5 411 zł/m2
Nieruchomość
-15%
Zakończona

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 66,76 m2
350 000 zł
5 243 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Słone, lubuskie

Dom Zakończona
Pow.: 159,00 m2
431 023 zł
2 711 zł/m2
Nieruchomość
-15%
Zakończona

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 66,76 m2
350 000 zł
5 243 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 71,20 m2
305 000 zł
4 284 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 61,20 m2
300 000 zł
4 902 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 115,54 m2
300 000 zł
2 597 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Żagań, lubuskie

Dom Zakończona
Pow.: 66,76 m2
350 000 zł
5 243 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 80,32 m2
305 000 zł
3 797 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 97,42 m2
311 000 zł
3 192 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 85,40 m2
324 000 zł
3 794 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 93,64 m2
362 000 zł
3 866 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 71,20 m2
305 000 zł
4 284 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 115,54 m2
300 000 zł
2 597 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,20 m2
300 000 zł
5 859 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 71,20 m2
305 000 zł
4 284 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 115,54 m2
300 000 zł
2 597 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 115,54 m2
300 000 zł
2 597 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 61,20 m2
300 000 zł
4 902 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
500 000 zł
500 000 zł/m2
Nieruchomość
-22%
Zakończona

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 66,76 m2
320 000 zł
4 793 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 115,54 m2
398 000 zł
3 445 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.