Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Potulice, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 30-06-2026
128 800 zł
2 927 zł/m2
Nieruchomość

Potulice, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 30-06-2026
128 800 zł
2 927 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Chełmża, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-05-2026
199 000 zł
4 157 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
63 900 zł
1 542 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
200 000 zł
4 154 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Chełmża, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
209 000 zł
4 366 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
200 000 zł
4 154 zł/m2
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
63 900 zł
1 542 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
175 000 zł
3 889 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
198 696 zł
4 149 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
198 696 zł
4 149 zł/m2
Nieruchomość
-71%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
71 000 zł
1 713 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
200 000 zł
4 154 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
198 696 zł
4 149 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
200 000 zł
4 154 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Toruń, Mokre

Mieszkanie Zakończona
255 600 zł
5 575 zł/m2
Nieruchomość
-14%
Zakończona

Chełmża, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
225 000 zł
4 700 zł/m2
Nieruchomość
-96%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
9 890 zł
207 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
198 696 zł
4 149 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
197 703 zł
4 130 zł/m2
Nieruchomość
-21%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
220 773 zł
4 610 zł/m2
Nieruchomość
-21%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
220 773 zł
4 610 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
260 000 zł
5 317 zł/m2
Nieruchomość
-79%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
51 300 zł
1 238 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
183 000 zł
4 112 zł/m2
Ustaw alert