Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Kęsowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 12-06-2026
125 971 zł
1 784 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Barcin, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
100 000 zł
1 506 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
150 000 zł
2 816 zł/m2
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
119 000 zł
1 505 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kęsowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
139 968 zł
1 982 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-67%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
160 000 zł
3 004 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kęsowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
155 520 zł
2 202 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Piechcin, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
161 700 zł
3 074 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kęsowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
155 520 zł
2 202 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
145 000 zł
2 794 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
179 000 zł
3 443 zł/m2
Nieruchomość
-67%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
150 000 zł
2 989 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kęsowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
172 800 zł
2 447 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
196 000 zł
3 740 zł/m2
Nieruchomość
-71%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
116 000 zł
1 722 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
145 000 zł
2 794 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
169 000 zł
3 186 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
179 000 zł
3 443 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
199 000 zł
3 770 zł/m2
Nieruchomość
-64%
Zakończona

Toruń, Podgórz

Mieszkanie Zakończona
190 000 zł
3 215 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Janikowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
195 000 zł
3 625 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Barcin, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
147 000 zł
2 540 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Barcin, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
198 500 zł
2 989 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
179 000 zł
3 360 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
135 000 zł
1 911 zł/m2
Ustaw alert