Przetargi nieruchomości, Gierałtowice

Nieruchomość

Gierałtowice, opolskie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.0919 ha
62 000 zł
67 zł/m2
Nieruchomość

Gierałtowice, opolskie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.0813 ha
56 000 zł
69 zł/m2
Nieruchomość

Gierałtowice, opolskie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.0818 ha
62 000 zł
76 zł/m2
Nieruchomość

Gierałtowice, opolskie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.1324 ha
82 000 zł
62 zł/m2
Nieruchomość

Gierałtowice, śląskie

Działka 02-09-2026
Pow.: 0.0954 ha
11 945 zł
13 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Gierałtowice, śląskie

Działka 02-09-2026
Pow.: 0.0954 ha
11 945 zł
13 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0954 ha
9 711 zł
10 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0919 ha
34 000 zł
37 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0813 ha
28 000 zł
34 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0818 ha
30 000 zł
37 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1324 ha
50 000 zł
38 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0919 ha
39 000 zł
42 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0813 ha
32 000 zł
39 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0818 ha
35 000 zł
43 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1324 ha
55 000 zł
42 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0919 ha
49 000 zł
53 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0813 ha
42 000 zł
52 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0818 ha
45 000 zł
55 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1324 ha
70 000 zł
53 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0919 ha
59 040 zł
64 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0813 ha
52 890 zł
65 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0818 ha
56 580 zł
69 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1324 ha
81 180 zł
61 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0919 ha
26 000 zł
28 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gierałtowice, opolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0813 ha
26 000 zł
32 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.