Przetargi nieruchomości, Wiluki

Nieruchomość

Wiluki, podlaskie

Działka 22-10-2026
Pow.: 0.0974 ha
31 300 zł
32 zł/m2
Nieruchomość

Wiluki, podlaskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.1015 ha
33 000 zł
33 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Wiluki, podlaskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0974 ha
31 300 zł
32 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wiluki, podlaskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1015 ha
33 000 zł
33 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wiluki, podlaskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0974 ha
31 300 zł
32 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Wiluki, podlaskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1015 ha
33 000 zł
33 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wiluki, podlaskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1015 ha
33 000 zł
33 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wiluki, podlaskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1015 ha
33 000 zł
33 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wiluki, podlaskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0974 ha
31 300 zł
32 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wiluki, podlaskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0929 ha
31 500 zł
34 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wiluki, podlaskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1015 ha
33 230 zł
33 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wiluki, podlaskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0924 ha
29 800 zł
32 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wiluki, podlaskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0974 ha
31 300 zł
32 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wiluki, podlaskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0979 ha
31 500 zł
32 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wiluki, podlaskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1015 ha
33 230 zł
33 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wiluki, podlaskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1015 ha
33 000 zł
33 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wiluki, podlaskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1015 ha
33 000 zł
33 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.