Przetargi nieruchomości, Leszno górne
Leszno Górne, lubuskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość rolną o łącznej powierzchni 0,5634 ha, położoną w miejscowości Leszno Górne w gminie Szprotawa (woj. lubuskie). Cena wywoławcza wynosi 23 700 zł, a przetarg zaplanowano na 29 maja 2026 r.
Leszno Górne, lubuskie
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest nieruchomość gruntowa Skarbu Państwa o powierzchni 2,1640 ha, położona w obrębie Leszno Górne w gminie Szprotawa. Działka będzie licytowana w trzecim terminie, a warunkiem udziału jest wpłata wadium w wyznaczonym terminie, zaliczanego następnie na poczet ceny nabycia.
Leszno Górne, lubuskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 0,5634 ha, położoną w miejscowości Leszno Górne w gminie Szprotawa (woj. lubuskie). Cena wywoławcza wynosi 23 700 zł, a przetarg zaplanowano na 29.05.2026 r.
Leszno Górne, lubuskie
Na sprzedaż w drodze przetargu ustnego nieograniczonego wystawiono grunt Skarbu Państwa o powierzchni 2,1640 ha, położony w obrębie Leszno Górne w gminie Szprotawa. Nieruchomość ma charakter działki niezabudowanej, a udział w przetargu wymaga wcześniejszego wniesienia wadium, które w przypadku wygranej zaliczane jest na poczet ceny nabycia.
Leszno Górne, lubuskie
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Leszno Górne, lubuskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie