Przedmiotem licytacji jest udział 2/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 46,69 m², położonego na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w Ostrowie Wielkopolskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal z mediami miejskimi (woda, kanalizacja, gaz, CO) wyceniono na 73 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 48 666,67 zł.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 3043 m², stanowiąca działkę ewidencyjną położoną w miejscowości wiejskiej. Działka ma charakter inwestycyjno-budowlany lub rolny (w zależności od miejscowego planu) i jest oferowana w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/2 we własności nieruchomości położonej w Ostrowie Wielkopolskim, stanowiącej działkę o powierzchni 1073 m² zabudowaną wolnostojącym budynkiem niemieszkalnym. Nieruchomość ma charakter użytkowy i stanowi atrakcyjny przedmiot licytacji/przetargu dla inwestora lub przedsiębiorcy.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!