Przetargi nieruchomości, Murowana goślina

Nieruchomość

Murowana Goślina, wielkopolskie

Działka 02-09-2026
Pow.: 0.7503 ha
1 148 240 zł
153 zł/m2
Nieruchomość

Murowana Goślina, wielkopolskie

Dom 31-08-2026
Pow.: 98,00 m2
491 400 zł
5 014 zł/m2
Nieruchomość

Murowana Goślina, wielkopolskie

Dom 31-08-2026
Pow.: 98,00 m2
491 400 zł
5 014 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0886 ha
282 300 zł
319 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Dom Zakończona
Pow.: 186,50 m2
615 750 zł
3 302 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Dom Zakończona
Pow.: 186,50 m2
615 750 zł
3 302 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 62,70 m2
294 000 zł
4 689 zł/m2
Nieruchomość
-4%
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 40,50 m2
277 125 zł
6 843 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
494 250 zł
494 250 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2716 ha
450 000 zł
166 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Dom Zakończona
Pow.: 186,50 m2
615 750 zł
3 302 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 197 750 zł
1 197 750 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2716 ha
450 000 zł
166 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2716 ha
450 000 zł
166 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 197 750 zł
1 197 750 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0886 ha
291 000 zł
328 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
454 275 zł
454 275 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2716 ha
450 000 zł
166 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
454 275 zł
454 275 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2716 ha
450 000 zł
166 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 43,60 m2
174 000 zł
3 991 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2716 ha
450 000 zł
166 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0886 ha
291 000 zł
328 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0943 ha
309 500 zł
328 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Murowana Goślina, wielkopolskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 197 750 zł
1 197 750 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.