Przetargi mieszkania

Nieruchomość

Sobowidz, pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 68,81 m2
90 253 zł
1 312 zł/m2
Nieruchomość
-47%

Rokitki, pomorskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 57,70 m2
280 000 zł
4 853 zł/m2
Nieruchomość

Rumia, Janowo

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 42,40 m2
435 500 zł
10 271 zł/m2
Nieruchomość
-64%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 85,00 m2
453 333 zł
5 333 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 58,10 m2
402 992 zł
6 936 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-46%

Malbork, pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 43,00 m2
151 500 zł
3 523 zł/m2
Nieruchomość

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Udział % 18-09-2026
Pow.: 54,10 m2
596 445 zł
11 025 zł/m2
Nieruchomość

Redencin, pomorskie

Mieszkanie Udział % 08-09-2026
Pow.: 30,36 m2
8 667 zł
285 zł/m2
Nieruchomość

Grapice, pomorskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 52,00 m2
48 750 zł
938 zł/m2
Nieruchomość

Kowale, pomorskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 77,00 m2
40 833 zł
530 zł/m2
Nieruchomość

Lipinka, pomorskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 66,10 m2
55 500 zł
840 zł/m2
Nieruchomość

Tralewo, pomorskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 53,20 m2
88 933 zł
1 672 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 38,00 m2
317 250 zł
8 349 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 98,92 m2
800 000 zł
8 087 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Gdańsk, Oliwa

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 98,14 m2
800 000 zł
8 152 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Gdańsk, Oliwa

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 93,97 m2
1 050 000 zł
11 174 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Gdynia, Działki Leśne

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 132,29 m2
952 000 zł
7 196 zł/m2
Nieruchomość

Kwidzyn, pomorskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 59,60 m2
122 625 zł
2 057 zł/m2
Nieruchomość

Stanięcino, pomorskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 107,83 m2
261 075 zł
2 421 zł/m2
Nieruchomość

Sycewice, pomorskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 48,10 m2
104 000 zł
2 162 zł/m2
Nieruchomość

Okalice, pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 108,10 m2
133 500 zł
1 235 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Gdynia, Witomino-Radiostacja

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 24,52 m2
221 250 zł
9 023 zł/m2
Nieruchomość

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 46,50 m2
184 500 zł
3 968 zł/m2
Nieruchomość
-6%

Władysławowo, pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 42,29 m2
393 000 zł
9 293 zł/m2
Nieruchomość
-60%

Łubiana, pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 26,32 m2
75 153 zł
2 855 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.