Przetargi mieszkania

Nieruchomość
-45%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 24-06-2026
800 000 zł
8 087 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 24-06-2026
881 175 zł
8 384 zł/m2
Nieruchomość
-55%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 09-06-2026
640 000 zł
4 500 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 09-06-2026
640 000 zł
4 298 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 09-06-2026
595 000 zł
4 549 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-57%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 09-06-2026
640 000 zł
4 291 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 09-06-2026
630 000 zł
4 731 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 17-07-2026
793 000 zł
4 274 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Kraków, Czyżyny

Mieszkanie 16-06-2026
663 200 zł
8 035 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Warszawa, Wawer

Mieszkanie 16-06-2026
914 250 zł
7 702 zł/m2
Nieruchomość
-62%

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Mieszkanie 16-07-2026
500 000 zł
4 864 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Kraków, Prądnik Biały

Mieszkanie 09-06-2026
583 000 zł
7 905 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 01-06-2026
636 000 zł
6 140 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 24-06-2026
800 000 zł
8 087 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Poznań, Grunwald

Mieszkanie 29-05-2026
563 000 zł
6 853 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie 29-06-2026
613 800 zł
7 201 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie 09-06-2026
765 000 zł
7 704 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 02-07-2026
617 600 zł
4 588 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 01-07-2026
645 300 zł
4 275 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 01-07-2026
706 300 zł
4 588 zł/m2
Nieruchomość
-55%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 30-06-2026
671 260 zł
4 478 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Gliwice, śląskie

Mieszkanie 16-06-2026
796 320 zł
5 935 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Gliwice, śląskie

Mieszkanie 16-06-2026
872 820 zł
5 629 zł/m2
Nieruchomość
-47%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 17-07-2026
933 300 zł
5 266 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 22-07-2026
955 500 zł
5 649 zł/m2
Ustaw alert