Przetargi mieszkania

Nieruchomość
-46%

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 22-06-2026
590 000 zł
4 880 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 22-06-2026
512 250 zł
6 815 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % 15-06-2026
674 363 zł
8 122 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % 16-06-2026
674 363 zł
8 122 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie 09-06-2026
697 000 zł
14 989 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-13%

Warszawa, Wawer

Mieszkanie 08-06-2026
513 800 zł
10 932 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie 08-06-2026
626 250 zł
9 548 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie 17-06-2026
565 275 zł
7 722 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Ząbki, mazowieckie

Mieszkanie 22-06-2026
519 000 zł
7 303 zł/m2
Nieruchomość
-16%

Warszawa, Targówek

Mieszkanie 19-05-2026
672 145 zł
12 611 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Warszawa, Targówek

Mieszkanie 19-05-2026
569 091 zł
12 108 zł/m2
Nieruchomość
-29%

Warszawa, Targówek

Mieszkanie 19-05-2026
581 568 zł
10 593 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Warszawa, Targówek

Mieszkanie 19-05-2026
578 222 zł
12 173 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Warszawa, Targówek

Mieszkanie 19-05-2026
591 445 zł
8 814 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 27-05-2026
585 600 zł
9 136 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Warszawa, Wola

Mieszkanie 23-06-2026
975 260 zł
12 408 zł/m2
Nieruchomość
-56%

Warszawa, Ursynów

Mieszkanie 19-05-2026
652 875 zł
7 267 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Gdańsk, Oliwa

Mieszkanie 24-06-2026
1 000 000 zł
10 190 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 02-07-2026
500 000 zł
5 075 zł/m2
Nieruchomość

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie 07-07-2026
560 000 zł
10 566 zł/m2
Nieruchomość

Łódź, Górna

Mieszkanie Udział % 27-05-2026
561 825 zł
6 131 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Białystok, Centrum

Mieszkanie 24-06-2026
604 100 zł
8 701 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Łódź, Polesie

Mieszkanie 24-06-2026
530 000 zł
6 153 zł/m2
Nieruchomość
-61%

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie 08-06-2026
568 800 zł
5 457 zł/m2
Nieruchomość
-59%

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie 08-06-2026
549 000 zł
5 738 zł/m2
Ustaw alert