Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,67 m², położony na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku w Koszalinie, w rejonie alei Monte Cassino. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji wynosi 23 531,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,1 m² w Węgorzynie (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku z lat 20., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i korytarza, z wejściem bezpośrednio z podwórza. Do mieszkania przynależą dwie piwnice oraz dwa pomieszczenia w budynku gospodarczym, a cena wywołania wynosi 94 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona w Mirosławcu, mieście w województwie zachodniopomorskim, dobrze skomunikowanym drogą krajową z większymi aglomeracjami. Lokalizacja w otoczeniu terenów rekreacyjnych, w pobliżu rzeki atrakcyjnej dla spływów kajakowych, sprzyja zarówno zamieszkaniu, jak i inwestycji turystycznej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 54,70 m² (wraz z piwnicą i pomieszczeniem w budynku gospodarczym) położonym w miejscowości Gdaniec w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarki, a cena wywołania udziału wynosi 14 799,75 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Czechy (woj. zachodniopomorskie) o powierzchni 52 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Nieruchomość jest w budynku wielolokalowym, z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 52 950 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,86 m² w miejscowości Smólsko w województwie zachodniopomorskim, położony na 1. piętrze budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą i częścią budynku gospodarczego. Cena wywołania wynosi 44 250 zł przy oszacowaniu na 59 000 zł.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 40,70 m² w Drawsku Pomorskim, składający się z dwóch pokoi, kuchni, ubikacji i przedpokoju. Do mieszkania przynależą dwa pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni 23,60 m², co stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania lub adaptacji.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 55 m², położonym w miejscowości w okolicach Kalisza Pomorskiego, w budynku z lat 70., na 1. piętrze w 2‑kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, a cena wywołania udziału wynosi 25 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/16 w mieszkaniu o powierzchni 45,77 m², położonym w Gryficach, w budynku wielorodzinnym na 4. piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Lokal w dobrym standardzie, z mediami miejskimi (woda, gaz, kanalizacja, CO), oferowany jest w trybie licytacji komorniczej z ceną wywołania 12 975 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 45,25 m² w Policach, położone na 7. piętrze 8‑kondygnacyjnego budynku, z balkonem, widną kuchnią oraz łazienką i WC osobno. Lokal w budynku z lat 70., wystawiony jest na licytację elektroniczną z ceną wywołania 91 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,8 m², położony w miejscowości Chwiram w okolicach Wałcza, składający się z 2 pokoi i kuchni, zlokalizowany w budynku z ok. 1930 roku, z przynależną piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 44 850 zł i jest obecnie zamieszkała.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w miejscowości Bobolice w województwie zachodniopomorskim, na 1. piętrze niskiego budynku, składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, z dostępem do wody. Cena wywołania wynosi 83 133,33 zł przy wartości oszacowania 124 700,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 51,87 m², położony w Mierzynie w budynku z lat 70., na 2. piętrze z balkonem. Cena wywołania wynosi 35 250 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 48,1 m², położonego w miejscowości Będargowiec (gmina Pełczyce, woj. zachodniopomorskie). Mieszkanie wyceniono na 101 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 67 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,1 m², położony w miejscowości Będargowiec (gmina Pełczyce, woj. zachodniopomorskie), stanowiący odrębną nieruchomość. Nieruchomość wyceniono na 101 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 67 333,33 zł.
Na elektronicznej licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 56,87 m² w miejscowości Troszyn w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 60 750 zł, przy sumie oszacowania 81 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 68,23 m² położony w Ząbrowie (woj. zachodniopomorskie), na parterze niskiego, dwukondygnacyjnego budynku, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, spiżarki oraz przynależnej piwnicy 9,61 m² i jest wyposażony w media: prąd, wodę, gaz i kanalizację. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 59 266,67 zł przy sumie oszacowania 88 900,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 19,7 m² w Dobropolu (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, położony na parterze niskiego budynku. Mieszkanie w stanie poniżej przeciętnego standardu, wymagające odświeżenia i prac wykończeniowo‑naprawczych, ma cenę wywołania 79 125 zł.
Na licytacji komorniczej w Barwicach (woj. zachodniopomorskie) oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 47 m², składający się z 2 pokoi, kuchni oraz segmentu w budynku gospodarczym (7 m²). Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie, a cena wywołania wynosi 63 600 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 41,36 m² położony w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie) składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy i znajduje się w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 73 462,50 zł przy oszacowaniu na 97 950,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46 m² położony w Sławnie (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 27 525 zł.
W przetargu syndyka oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,95 m², położony w Giżkowie, składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość jest sprzedawana z wolnej ręki za najwyższą zaoferowaną cenę, nie niższą niż 21 600 zł (60% wartości oszacowania).
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 48 m² w miejscowości Tarnowo (woj. zachodniopomorskie), położone na 1. piętrze niskiego budynku z 1972 roku, faktycznie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z dostępem do wody i kanalizacji. Do lokalu przynależy piwnica i pomieszczenie gospodarcze (łącznie z lokalem 81,34 m²), a cena wywołania wynosi 95 250 zł.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość należąca do spółki kolejowej, oferowana do nabycia w trybie przetargu organizowanego przez oddział gospodarowania nieruchomościami w Poznaniu. Szczegółowe informacje o rodzaju nieruchomości, metrażu, liczbie pomieszczeń oraz cenie wywoławczej nie zostały podane w udostępnionym fragmencie ogłoszenia.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,25 m² w miejscowości Rychowo (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, siła), a cena wywołania wynosi 44 533,33 zł.