Przetargi nieruchomości, Warszawa

Nieruchomość
-7%

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie 11-06-2026
261 000 zł
14 830 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Bielany

Mieszkanie Udział % 26-05-2026
94 125 zł
5 441 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Włochy

Dom 28-05-2026
1 759 500 zł
1 759 500 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Wilanów

Dom 22-06-2026
1 650 000 zł
1 650 000 zł/m2
Nieruchomość
-25%

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie 16-06-2026
223 500 zł
10 633 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Warszawa, Wawer

Dom 16-06-2026
1 450 000 zł
1 450 000 zł/m2
Nieruchomość
-13%

Warszawa, Wola

Mieszkanie 28-05-2026
300 000 zł
16 657 zł/m2
Nieruchomość
-18%

Warszawa, Włochy

Mieszkanie 21-05-2026
241 830 zł
13 819 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Warszawa, Włochy

Mieszkanie 21-05-2026
245 317 zł
13 629 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Warszawa, Wola

Mieszkanie 25-05-2026
235 000 zł
13 360 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Dom Udział % Zakończona
82 787 zł
82 787 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
320 000 zł
21 695 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Wola

Mieszkanie Zakończona
276 000 zł
19 274 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Warszawa, Wola

Mieszkanie Zakończona
289 000 zł
15 630 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Włochy

Dom Udział % Zakończona
874 433 zł
874 433 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie Zakończona
269 000 zł
11 208 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Warszawa, Bielany

Mieszkanie Zakończona
324 000 zł
13 224 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Warszawa, Bielany

Mieszkanie Zakończona
194 000 zł
11 086 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Zakończona
243 566 zł
10 453 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
75 500 zł
5 601 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Bemowo

Dom Zakończona
832 500 zł
832 500 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Praga-Północ

Dom Udział % Zakończona
43 528 zł
43 528 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Wawer

Dom Zakończona
1 860 000 zł
116 250 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Białołęka

Dom Zakończona
821 087 zł
821 087 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, mazowieckie

Dom Zakończona
1 181 145 zł
1 181 145 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach