Przetargi nieruchomości, Lublin

Nieruchomość

Lublin, lubelskie

Dom Udział % 15-06-2026
163 500 zł
163 500 zł/m2
Nieruchomość

Lublin, lubelskie

Dom Udział % 30-05-2026
185 205 zł
185 205 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Dom Udział % Zakończona
185 205 zł
185 205 zł/m2
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Lublin, Czuby

Mieszkanie Zakończona
182 700 zł
7 808 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Dom Zakończona
185 205 zł
185 205 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Dom Udział % Zakończona
185 205 zł
185 205 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
134 000 zł
5 664 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Dom Udział % Zakończona
185 205 zł
185 205 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
114 750 zł
5 288 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Dom Udział % Zakończona
199 375 zł
199 375 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Dom Udział % Zakończona
185 205 zł
185 205 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
114 750 zł
5 288 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, Czuby

Mieszkanie Udział % Zakończona
190 000 zł
190 000 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
130 000 zł
5 901 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
133 500 zł
6 924 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
153 374 zł
6 160 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Dom Zakończona
107 663 zł
107 663 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, Osiedle Bronowice III - Maki

Dom Zakończona
171 509 zł
171 509 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Dom Udział % Zakończona
134 000 zł
134 000 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
109 000 zł
6 779 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Dom Zakończona
116 607 zł
116 607 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Dom Zakończona
131 183 zł
131 183 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
120 700 zł
4 867 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Dom Zakończona
150 000 zł
150 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Dom Zakończona
132 667 zł
132 667 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach

Przeglądaj wg województwa

Powiadomienia o najlepszych ofertach