Przetargi nieruchomości, Bydgoszcz

Nieruchomość
-50%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
216 000 zł
4 509 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
260 000 zł
5 317 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
209 850 zł
4 503 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
243 000 zł
5 073 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
214 787 zł
4 512 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
290 000 zł
5 930 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
241 635 zł
5 076 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
231 000 zł
4 793 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
216 915 zł
4 491 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
203 025 zł
4 330 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
259 000 zł
5 527 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
235 500 zł
5 142 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
263 000 zł
5 596 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
270 000 zł
5 762 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
229 000 zł
4 883 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach