Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Warszawa, Wilanów

Dom 01-09-2026
Pow.: 1,00 m2
2 524 500 zł
2 524 500 zł/m2
Nieruchomość
-5%

Łosice, mazowieckie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 48,89 m2
258 000 zł
5 277 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 172,82 m2
3 861 000 zł
22 341 zł/m2
Nieruchomość
-29%

Ząbki, mazowieckie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 26,30 m2
230 376 zł
8 760 zł/m2
Nieruchomość

Stare Lubiejewo, mazowieckie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 52,93 m2
178 093 zł
3 365 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-46%

Warszawa, Wawer

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 118,70 m2
812 667 zł
6 846 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Warszawa, Ochota

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 56,40 m2
788 250 zł
13 976 zł/m2
Nieruchomość

Żulin, mazowieckie

Działka 15-09-2026
Pow.: 1.39 ha
64 125 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Kozołupy, mazowieckie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.49 ha
13 083 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Aleksandrów, mazowieckie

Działka 14-09-2026
Pow.: 18.32 ha
853 254 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Wola Błędowska, mazowieckie

Działka 11-09-2026
Pow.: 3.2587 ha
707 138 zł
22 zł/m2
Nieruchomość

Nowa Wieś, mazowieckie

Działka 01-09-2026
Pow.: 0.27 ha
151 200 zł
56 zł/m2
Nieruchomość

Ciechanów, mazowieckie

Obiekt 03-10-2026
Pow.: 1,00 m2
1 453 500 zł
1 453 500 zł/m2
Nieruchomość

Gózd, mazowieckie

Działka 02-09-2026
Pow.: 3.09 ha
25 690 zł
1 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Białołęka

Dom Udział % 01-09-2026
Pow.: 185,00 m2
244 875 zł
1 324 zł/m2
Nieruchomość

Duczki, mazowieckie

Dom 02-09-2026
Pow.: 138,96 m2
562 288 zł
4 046 zł/m2
Nieruchomość

Szamoty, Ursus

Działka 17-09-2026
Pow.: 11.7116 ha
30 000 000 zł
256 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 26,18 m2
294 000 zł
11 230 zł/m2
Nieruchomość

Radom, Planty

Mieszkanie Udział % 02-10-2026
Pow.: 50,05 m2
88 267 zł
1 764 zł/m2
Nieruchomość

Brześce, mazowieckie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 57,50 m2
24 075 zł
419 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 43,40 m2
510 000 zł
11 751 zł/m2
Nieruchomość

Płock, mazowieckie

Działka 15-10-2026
Pow.: 0.8917 ha
1 500 000 zł
168 zł/m2
Nieruchomość

Płock, mazowieckie

Działka 15-10-2026
Pow.: 0.9138 ha
1 500 000 zł
164 zł/m2
Nieruchomość

Dobrzyń, Dobrzyń

Dom 14-09-2026
Pow.: 166,40 m2
1 113 866 zł
6 694 zł/m2
Nieruchomość

Nowa Wieś, mazowieckie

Działka 01-09-2026
Pow.: 0.27 ha
151 200 zł
56 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.