Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Chotyłów, lubelskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.7629 ha
55 113 zł
7 zł/m2
Nieruchomość

Chotyłów, lubelskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.1884 ha
2 853 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Kozłówka, lubelskie

Dom 01-09-2026
Pow.: 60,13 m2
295 893 zł
4 921 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.