Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-16%

Kraśnik, lubelskie

Mieszkanie 17-11-2026
Pow.: 30,34 m2
137 895 zł
4 545 zł/m2
Nieruchomość

Kanie - Stacja, lubelskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.141 ha
51 000 zł
36 zł/m2
Nieruchomość

Pawłów, lubelskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.6001 ha
132 665 zł
22 zł/m2
Nieruchomość

Huta Dzierążyńska, lubelskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.45 ha
14 728 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Huta Dzierążyńska, lubelskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.27 ha
9 328 zł
3 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Huta Dzierążyńska, lubelskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.06 ha
2 073 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Kraśnik, lubelskie

Działka Udział % 15-09-2026
Pow.: 0.0073 ha
14 514 zł
199 zł/m2
Nieruchomość

Chełm, lubelskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.0843 ha
73 635 zł
87 zł/m2
Nieruchomość

Kępa, lubelskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 1.06 ha
35 378 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Skomorochy Małe, lubelskie

Działka 02-09-2026
Pow.: 0.63 ha
24 100 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Szczebrzeszyn, lubelskie

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 51,88 m2
189 750 zł
3 657 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Puławy, lubelskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 34,70 m2
172 000 zł
4 957 zł/m2
Nieruchomość

Ryczydół, lubelskie

Działka 30-09-2026
Pow.: 0.2684 ha
17 100 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Rogóźno, lubelskie

Obiekt Udział % 01-09-2026
Pow.: 1,00 m2
95 513 zł
95 513 zł/m2
Nieruchomość

Siostrzytów, lubelskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.45 ha
18 750 zł
4 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Kraśnik, lubelskie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 38,91 m2
147 300 zł
3 786 zł/m2
Nieruchomość

Białka, lubelskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1061 ha
80 000 zł
75 zł/m2
Nieruchomość

Białka, lubelskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.0991 ha
75 000 zł
76 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Włodawa, lubelskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 52,41 m2
196 500 zł
3 749 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Włodawa, lubelskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 35,10 m2
101 790 zł
2 900 zł/m2
Nieruchomość

Wożuczyn, lubelskie

Mieszkanie 03-09-2026
Pow.: 26,46 m2
4 800 zł
181 zł/m2
Nieruchomość

Lubartów, lubelskie

Obiekt 24-09-2026
Pow.: 1,00 m2
1 250 000 zł
1 250 000 zł/m2
Nieruchomość

Mieczysławce, lubelskie

Obiekt 24-09-2026
Pow.: 1,00 m2
3 200 000 zł
3 200 000 zł/m2
Nieruchomość

Rzeplin-Osada, lubelskie

Obiekt 15-09-2026
Pow.: 1,00 m2
33 887 zł
33 887 zł/m2
Nieruchomość

Korczmin-Osada, lubelskie

Dom 15-09-2026
Pow.: 70,00 m2
91 692 zł
1 310 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.