Przedmiotem oferty jest udział w nieruchomości lokalowej, stanowiącej lokal mieszkalny o nieokreślonym metrażu i liczbie pokoi, położony w bliżej nieoznaczonej miejscowości. Udział sprzedawany jest w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka, co może stanowić okazję inwestycyjną dla kupującego.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 38,32 m², położonego w Warszawie w centralnej części miasta. Mieszkanie wyceniono na 519 000 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 389 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest wykończone mieszkanie w Rzeszowie, położone na pierwszym piętrze budynku, składające się z 4 pokoi, kuchni, holu, łazienki, WC oraz balkonów, z przynależnymi dwoma pomieszczeniami gospodarczymi. Lokal o szacowanej wartości 833 000 zł ma cenę wywołania 624 750 zł i będzie licytowany w formie elektronicznej.
Przedmiotem licytacji jest przestronne, 5‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 101 m² z piwnicą, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku wielorodzinnym we Wschowie (woj. lubuskie). Lokal z indywidualnym ogrzewaniem i pełnym uzbrojeniem mediów wystawiony jest w licytacji elektronicznej, z ceną wywołania 232 400 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46,30 m² położony jest w Gdańsku, w budynku wielorodzinnym, na II piętrze, i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz garderoby, dodatkowo posiada balkon. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 486 600 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 83 m² w Otmuchowie, położone na parterze kamienicy z początku XX wieku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, pomieszczenia gospodarczego, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal w prawie własności z mediami (prąd, woda, kanalizacja, gaz) ma cenę wywołania 268 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni ok. 65,5 m², położonym w Lublinie w nowszym budynku z 2013 roku, na parterze bloku pięciokondygnacyjnego. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, balkonu oraz komórki lokatorskiej/piwnicy, jest uzbrojony w pełne media, a cena wywołania wynosi 236 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 33 m², położone na 1. piętrze niskiego budynku z lat 60., składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Lokal z pełnym uzbrojeniem (prąd, woda, kanalizacja, gaz, CO z sieci i ciepła woda) ma cenę wywołania 141 307,50 zł.
Na licytacji komorniczej w Żaganiu (woj. lubuskie) oferowany jest udział w nieruchomości lokalowej położonej w budynku mieszkalnym w mieście. Cena wywołania wynosi 25 639,50 zł przy sumie oszacowania 34 186,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 197 m² (całkowitej ok. 304 m²), położony na działce o pow. 0,15 ha w okolicach Kamienia Pomorskiego, w zabudowie wiejskiej. Nieruchomość w województwie zachodniopomorskim składa się z dwóch kondygnacji nadziemnych, bez podpiwniczenia, a cena wywołania w licytacji wynosi 994 780 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 49,6 m² w Ząbkach (woj. mazowieckie), położone na 3. piętrze 4‑kondygnacyjnego budynku z 2013 roku, składające się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, siła). Cena wywołania wynosi 382 653 zł przy sumie oszacowania 510 204 zł.
Na licytacji komorniczej w Słupsku oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 64,56 m², składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, WC, przedpokoju, z balkonem i piwnicą, położone w budynku z 1991 roku. Cena wywołania wynosi 211 333,33 zł przy sumie oszacowania 317 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 57,8 m², położone na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku z 1941 roku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, z dostępem do mediów (prąd, woda, kanalizacja, gaz). Cena wywołania wynosi 258 750 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,39 m² w miejscowości Brzezica (woj. dolnośląskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym 7,40 m². Mieszkanie znajduje się w budynku jednopiętrowym, posiada media (prąd, woda, kanalizacja, c.o. z kotła na paliwo stałe), a cena wywołania wynosi 88 950 zł.
Na licytacji komorniczej w Poznaniu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 40,3 m², położony na 12. piętrze bloku z lat 80., składający się z 2 pokoi, kuchni oraz piwnicy, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 239 600 zł i obejmuje dwa udziały w prawie własności lokalu wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, z zastrzeżeniem pozostającego w mocy dożywotniego prawa użytkowania.
Na licytacji komorniczej w Dąbrowie Górniczej oferowany jest trzypoziomowy, wyremontowany lokal mieszkalny o powierzchni ok. 141 m² z przynależnym garażem ok. 16 m², położony w budynku wielomieszkaniowym. Mieszkanie składa się z 5 pokoi, kuchni, dwóch łazienek, przedpokoju, wiatrołapu, schowka oraz trzech tarasów/balkonów, a cena wywołania wynosi 212 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/5 w prawie własności dużego mieszkania o powierzchni ok. 151 m², położonego w Warszawie, w nowym budownictwie z ok. 2008 r., w dzielnicy z zabudową apartamentową. Lokal znajduje się na wyższej kondygnacji budynku z windą, ma 5 pokoi, aneks kuchenny, 2 łazienki, toaletę oraz loggię, a cena wywołania udziału wynosi *** zł.
Na licytacji komorniczej w Dąbrowie Górniczej oferowany jest trzypoziomowy, wyremontowany lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym o powierzchni ok. 141 m² z przynależnym garażem ok. 16 m². Mieszkanie składa się z 5 pokoi, kuchni, 2 łazienek, przedpokoju, wiatrołapu, schowka oraz trzech tarasów/balkonów, a cena wywołania wynosi 212 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni ok. 32,5 m², położonego w Gorzowie Wielkopolskim, w czteropiętrowym bloku na drugim piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przynależnej piwnicy. Nieruchomość wyceniono na 100 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 75 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/8 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 53 m², położonym w Gdyni, w dzielnicy Obłuże, w budynku wielorodzinnym na 4. piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, a cena wywołania udziału wynosi 39 375 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 64,57 m², położonym w Nowej Soli w kamienicy na trzecim piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, o średnim standardzie funkcjonalnym. Cena wywołania udziału wynosi 28 125 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 74,22 m² w Lęborku, położony na pierwszym piętrze i poddaszu kamienicy z 1915 roku, z czterema pokojami, aneksem kuchennym, łazienką, WC oraz piwnicą, z pełnym uzbrojeniem w media i ogrzewaniem gazowym. Cena wywołania wynosi 140 250 zł przy oszacowaniu 187 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdyni oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m², położone w budynku z 2012 roku, z aneksem kuchennym, WC oraz przynależną komórką lokatorską. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku, a cena wywołania wynosi 428 250 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m² położone w Kędzierzynie-Koźlu, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, siła). Lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 181 800 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m² z balkonem i piwnicą, położone na 4. piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku z 1967 r. w Janikowie (woj. kujawsko‑pomorskie. Cena wywołania wynosi 110 250 zł, lokal ma jednostronny, mniej korzystny układ pomieszczeń z przejściową kuchnią bez okna.