Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa z budynkiem mieszkalnym położona w miejscowości Mlęcin, w gminie Dobre w województwie mazowieckim. Nieruchomość wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 151 133,33 zł i wartością oszacowania 226 700,00 zł.