Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny położony w miejscowości Ołużna w gminie Gościno, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość oszacowano na 28 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 18 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 19,68 m² z przynależnym WC, położona na parterze budynku wielorodzinnego w pobliżu centrum Prudnika. Nieruchomość znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z usługami.
Kawalerka o powierzchni 22,8 m² położona na poddaszu (II piętro) w budynku kilkurodzinnym w Małomicach, składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, skrytki i kotłowni, bez własnego pomieszczenia sanitarnego (korzystanie z ubikacji we wspólnej części budynku). Lokal w stanie gorszym od przeciętnego, zaniedbany i wymagający generalnego remontu, objęty licytacją elektroniczną z ceną wywołania 30 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Pile oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 31 m², położonym na 1. piętrze kamienicy z 1926 roku, składającym się z pokoju, kuchni, korytarza, WC oraz tarasu. Cena wywołania udziału wynosi 33 750 zł przy sumie oszacowania 45 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o łącznej powierzchni ok. 39 m² (w tym piwnica) położonym na parterze budynku w Rybniku, składającym się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal w niskim standardzie wykończenia wystawiony jest w licytacji komorniczej z ceną wywołania ok. 90 600 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Kawalerka o powierzchni 17,3 m² (z piwnicą łącznie ok. 21,4 m²) położona jest na 2. piętrze bloku z 1968 roku na Bielanach w Warszawie i składa się z pokoju, aneksu kuchennego w przedpokoju oraz łazienki z WC. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 94 125 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,61 m² położony w miejscowości Wołowiec koło Golczewa (woj. zachodniopomorskie), na pierwszym piętrze niskiego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju, ogrzewane jest piecem na paliwo stałe, posiada niski standard wykończenia, a cena wywołania wynosi 45 133,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Bardzie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 66,3 m², położony na 2. piętrze kamienicy z ok. 1890 r., składający się z pokoju, kuchni, WC oraz pomieszczeń przynależnych (w tym piwnicy). Mieszkanie jest niezamieszkane, bez lokatorów, a cena wywołania wynosi 94 275 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest kawalerka o powierzchni 28,64 m² położona na parterze kamienicy w Chełmnie, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego w korytarzu. Lokal z mediami (prąd, woda, kanalizacja, gaz) stanowi pełną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 62 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej w Grudziądzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 34,8 m², położone na 1. piętrze niskiego budynku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja). Lokal stanowiący pełną własność ma cenę wywołania 94 500 zł, przy sumie oszacowania 126 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest kawalerka o powierzchni 27 m², położona na 4. piętrze w bloku z lat 60. w Świętochłowicach, z piwnicą, łazienką i kuchnią, podłączona do pełnych mediów oraz ogrzewania z sieci miejskiej. Lokal stanowiący odrębną własność znajduje się w budynku po termomodernizacji, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 63 750 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest kawalerka o powierzchni ok. 33 m² w Szymanowie (woj. mazowieckie), położona w budynku z 1938 roku w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej, w pobliżu sklepów i punktu aptecznego. Lokal stanowiący prawo własności znajduje się w jednopiętrowym budynku, a cena wywołania w licytacji wynosi 36 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 29,7 m², położony w miejscowości Chojnik w województwie warmińsko-mazurskim, na parterze dwurodzinnego budynku z 1939 roku, składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki i WC. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 22 733,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 39,30 m², położony w gminie Dmosin (wieś Kołacin) w budynku murowanym, w którym wyodrębniono 4 lokale. Mieszkanie rozkładowe składa się z 2 pokoi, łazienki z WC i korytarzy, posiada udział w gruncie i częściach wspólnych budynku, a cena wywołania wynosi 19 543,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Mysłakowicach oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 67,48 m², położony na pierwszym piętrze z poddaszem, składający się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą, komórką i strychem. Nieruchomość w stanie użytkowym, z mediami (woda, kanalizacja, gaz, internet), ma cenę wywołania 94 822,50 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny w Dobrz e w województwie zachodniopomorskim o powierzchni 52,26 m², składający się z pokoju oraz pokoju z łazienką i kuchnią, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Cena wywołania wynosi 53 333,33 zł przy sumie oszacowania 80 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,07 m² (w tym pomieszczenia przynależne) w miejscowości Wieszczyczyn w województwie wielkopolskim, położony w jednokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz boksu garażowego, a cena wywołania wynosi 98 850 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 29 m², położonym w miejscowości Rumsko w województwie pomorskim, w budynku dwukondygnacyjnym. Kawalerka z dostępem do kanalizacji i wody wystawiona jest na licytację elektroniczną, z ceną wywołania 43 350 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 30,8 m², położony na parterze czterokondygnacyjnego budynku w starej części Sieradza, składający się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC oraz przedpokoju, bez balkonu. Mieszkanie w budynku monitorowanym, z mediami (prąd, woda, kanalizacja, CO) i ciepłą wodą z bojlera, ma cenę wywołania 61 650 zł.
Na licytacji komorniczej w Sieradzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 32,1 m², położone na 2. piętrze czterokondygnacyjnego budynku w starej części miasta, składające się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC i przedpokoju, bez balkonu. Lokal w budynku monitorowanym, z pełnymi mediami i centralnym ogrzewaniem, ma cenę wywołania 64 125 zł.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 36,2 m², położona na 4. (ostatnim) piętrze bloku z 1991 roku w Raczkach w województwie podlaskim, ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu i przynależną piwnicą. Lokal z aneksem kuchennym i mediami (woda, kanalizacja, siła) ma cenę wywołania 85 466,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36,17 m² w Sosnowcu, położony na 1. piętrze budynku z lat 20., składający się z 1 pokoju i kuchni oraz pomieszczeń gospodarczych (piwnica). Mieszkanie jest w złym stanie technicznym, bez łazienki i ogrzewania, a cena wywołania wynosi 70 944,44 zł.
Na licytacji komorniczej w Rybniku oferowany jest udział 2/3 w mieszkaniu o powierzchni 31,25 m², położonym na II piętrze, składającym się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, w niskim standardzie wykończenia. Cena wywołania wynosi 80 881,50 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia wspólne.
Kawalerka o powierzchni 25,98 m² położona w Radziejowie, w budynku wielorodzinnym na terenie zabudowy mieszkaniowej, składająca się z przedpokoju, pokoju połączonego z kuchnią oraz łazienki. Lokal wymaga generalnego remontu, a jego cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 56 666,67 zł przy sumie oszacowania 85 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Rybniku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 31,25 m², położony na II piętrze budynku, składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie w niskim standardzie wykończenia ma cenę wywołania 80 881,50 zł i związany z nim udział w nieruchomości wspólnej.