Mieszkanie o powierzchni 64,31 m² (z piwnicą łącznie 73,11 m²), położone na 1. piętrze bloku z 1984 r. w Nowym Dworze Mazowieckim, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju oraz balkonu. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 430 748,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Chorzowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 202 m², położony na 4. piętrze kamienicy z 1913 roku, składający się z 8 pokoi oraz pomieszczeń sanitarnych i technicznych, o średnim standardzie wykończenia. Nieruchomość z centralnym ogrzewaniem gazowym i pełnymi mediami ma cenę wywołania 467 625 zł i wymaga przywrócenia układu zgodnego z zatwierdzonym projektem budowlanym.
Przedmiotem licytacji jest zespół lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni ok. 202 m², położonych na poddaszu kamienicy w Chorzowie, obejmujących 8 pokoi oraz pomieszczenia sanitarno‑techniczne (łazienka, pralnia) ze średnim standardem wykończenia i ogrzewaniem gazowym. Nieruchomość stanowi zorganizowaną całość, jest użytkowana i zamieszkała, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 467 625 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest lokal mieszkalny położony w Chorzowie, w budynku wielorodzinnym, z urządzoną księgą wieczystą. Nieruchomość została oszacowana na 539 500 zł, a cena wywoławcza w licytacji wynosi 404 625 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności do lokalu mieszkalnego we Wrocławiu wraz z proporcjonalnym udziałem w gruncie. Cena wywołania wynosi 418 559,25 zł, a nieruchomość znajduje się w budynku mieszkalnym w zabudowie wielorodzinnej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest przestronne mieszkanie o powierzchni 95,4 m², położone na wysokim parterze kamienicy w Elblągu, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal w prawie własności wyceniono na 462 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 346 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 90 m² (w tym piwnica) w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza, w budynku z 1985 roku, składającego się z otwartego przedpokoju z aneksem kuchennym, 4 pokoi, łazienki, osobnego WC oraz balkonu. Lokal położony jest na 2. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku, a cena wywołania udziału wynosi 301 187,33 zł.
Mieszkanie o powierzchni 57,7 m² położone w Płocku, w budynku wielorodzinnym z 1979 roku, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz przynależnej piwnicy. Lokal położony jest na 5. piętrze, posiada dostęp do mediów (gaz, woda, kanalizacja, internet, kablówka), a jego licytacyjna cena wywołania wynosi 326 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do narożnego mieszkania w Warszawie na Żoliborzu, w budynku wieloklatkowym o zabudowie wysokiej. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, dwóch przedpokoi oraz balkonu, a cena wywołania udziału wynosi 314 587,50 zł przy sumie oszacowania 419 450,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 74,70 m², położony na 4. piętrze czteropiętrowego budynku w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość sprzedawana w drodze licytacji elektronicznej ma cenę wywołania 328 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest 4‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 74 m², położone na ostatnim piętrze budynku z 1980 roku na warszawskich Bielanach. Lokal w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu, z osobną kuchnią, łazienką i WC, ma cenę wywołania 387 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest przestronne mieszkanie o powierzchni 164,7 m², położone na 1. piętrze kamienicy w Jeleniej Górze, składające się z 4 pokoi, kuchni, spiżarni, łazienki z WC, przedpokoju oraz 3 piwnic, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz). Lokal w prawie własności wyceniono na 470 530 zł, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 352 897,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 80,07 m² w Gliwicach, położony na 3. piętrze budynku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC oraz przedpokoju; lokal nie posiada założonej księgi wieczystej.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 59 m² w Bydgoszczy, w budynku wielorodzinnym, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, położone na 4. piętrze. Lokal stanowi pełną własność, jest uzbrojony w media (woda, kanalizacja, gaz), a cena wywołania wynosi 314 775 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 80 m² w Gliwicach, położony na 3. piętrze budynku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC oraz przedpokoju; lokal nie posiada założonej księgi wieczystej.
Na licytacji komorniczej w Lubinie oferowany jest przestronny lokal mieszkalny o powierzchni ok. 116 m², położony na 2. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, korytarza oraz pomieszczenia gospodarczego. Nieruchomość w stanie do własnej aranżacji ma prawo własności i udział w częściach wspólnych budynku, a cena wywołania wynosi 354 900 zł.
Na licytacji komorniczej w Lublinie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 58 m², położony na wysokim piętrze w 10‑kondygnacyjnym bloku z wielkiej płyty, z przynależną piwnicą. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, dwóch przedpokoi, kuchni, łazienki i osobnego WC, a cena wywołania wynosi 345 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 4‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,7 m² z piwnicą ok. 23,4 m², położone w Oleśnicy na pierwszym piętrze niskiego budynku. Lokal stanowiący odrębną własność jest wyceniony na 562 388 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 421 791 zł.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny położony we Wrocławiu, w rejonie ulicy Nałęczowskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym, stan i metraż nie zostały podane w opisie.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest 4‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 m², położone na 8. piętrze w bloku z lat 80. w Dąbrowie Górniczej. Lokal w standardzie podstawowym, z balkonem, kuchnią, łazienką i osobnym WC, ma cenę wywołania 322 500 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni 105,7 m², położony w Obornikach Śląskich w budynku wielorodzinnym, składający się z 5 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, z wyłącznym korzystaniem z piwnicy ok. 44,5 m². Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego budynku, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 348 975 zł.