Licytacje komornicze nieruchomości, Zielona góra

Nieruchomość
-74%
Zakończona

Zielona Góra, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
141 975 zł
2 435 zł/m2
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
130 328 zł
2 504 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
324 750 zł
4 646 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
233 325 zł
233 325 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
51 975 zł
1 283 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
128 333 zł
1 758 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
107 700 zł
2 116 zł/m2
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
184 500 zł
2 520 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Dom Udział % Zakończona
113 325 zł
113 325 zł/m2
Nieruchomość
-64%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
143 250 zł
3 331 zł/m2
Nieruchomość
-62%
Zakończona

Zielona Góra, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
160 350 zł
3 513 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
88 125 zł
1 859 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Dom Udział % Zakończona
218 250 zł
1 120 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
204 150 zł
4 019 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
195 900 zł
4 471 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zielona Góra, Nowe Miasto

Dom Zakończona
1 133 250 zł
3 096 zł/m2
Nieruchomość
-64%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
159 750 zł
3 363 zł/m2
Nieruchomość
-62%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
229 200 zł
3 543 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
103 467 zł
2 913 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Zielona Góra, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
89 133 zł
2 303 zł/m2
Nieruchomość
-83%
Zakończona

Zielona Góra, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
64 350 zł
1 551 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Dom Zakończona
942 667 zł
942 667 zł/m2
Nieruchomość
-82%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
120 450 zł
1 683 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
396 667 zł
5 577 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Dom Udział % Zakończona
124 000 zł
124 000 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach