Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-66%
Zakończona

Radomsko, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
40 875 zł
1 866 zł/m2
Nieruchomość
-62%
Zakończona

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
55 725 zł
2 368 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
63 225 zł
2 602 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łódź, Polesie

Mieszkanie Udział % Zakończona
44 333 zł
1 820 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łódź, Polesie

Mieszkanie Udział % Zakończona
12 667 zł
520 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Łódź, Polesie

Mieszkanie Udział % Zakończona
44 333 zł
1 820 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Łódź, Polesie

Mieszkanie Zakończona
49 875 zł
2 047 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Skierniewice, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
126 300 zł
5 260 zł/m2
Nieruchomość
-9%
Zakończona

Zduńska Wola, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
124 500 zł
5 271 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Łódź, Polesie

Mieszkanie Zakończona
135 000 zł
5 926 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Radomsko, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
61 300 zł
2 864 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Radomsko, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
69 000 zł
3 224 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
47 250 zł
2 736 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Sieradz, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
68 775 zł
2 854 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Wieruszów, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
75 075 zł
3 127 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Zduńska Wola, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
90 667 zł
3 810 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Łódź, Bałuty

Mieszkanie Zakończona
104 400 zł
5 607 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Zduńska Wola, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
102 000 zł
4 286 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Radomsko, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
88 875 zł
3 703 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
67 425 zł
2 826 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
67 425 zł
2 826 zł/m2
Nieruchomość
-62%
Zakończona

Wieruszów, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
60 225 zł
2 508 zł/m2
Nieruchomość
-79%
Zakończona

Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
22 275 zł
1 290 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Zduńska Wola, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
74 250 zł
3 144 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Łódź, Górna

Mieszkanie Zakończona
91 200 zł
3 750 zł/m2
Ustaw alert