Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 1,79 ha, w całości zagospodarowana jako sad jabłoniowy, położona w miejscowości Złota w gminie Samborzec, w powiecie sandomierskim (woj. świętokrzyskie). Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt (ok. 70 x 255 m) i składa się z gruntów rolnych o klasach bonitacyjnych od RI do RIIIa.
Przedmiotem postępowania są niezabudowane nieruchomości gruntowe – 7 działek budowlanych, położonych w atrakcyjnej lokalizacji. Działki przeznaczone są pod zabudowę, co stanowi dobrą okazję inwestycyjną w ramach licytacji/przetargu/zakupu od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu na zieleń urządzoną, położona w Konstancinie-Jeziornie, wraz z udziałem w prawie własności działki stanowiącej drogę dojazdową. Działki zlokalizowane są w atrakcyjnej, zielonej części miejscowości i stanowią teren inwestycyjny o charakterze rekreacyjnym.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana, leśno-rolna działka gruntowa o powierzchni ok. 24,27 ha, położona w miejscowości Kowale w gminie Pieniężno. Nieruchomość o nieregularnym kształcie, częściowo ogrodzona, z utrudnionym dojazdem drogą gruntową, położona jest w strefie rolniczej zgodnie ze studium zagospodarowania.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Łęgi, o łącznej powierzchni ok. 2,48 ha, składającej się z ośmiu działek. Teren nieogrodzony, porośnięty niską roślinnością, z dojazdem drogą częściowo utwardzoną płytami betonowymi.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,27 ha, położona we wsi Wyręba w gminie Siekierczyn, z dostępem do drogi publicznej i możliwością podłączenia mediów. Działka o zróżnicowanej powierzchni, częściowo użytkowana jako łąka, przeznaczona jest w planie pod zabudowę mieszkaniową i zagrodową.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 12,29 ha, położona w miejscowości Żelazna Rządowa w gminie Jednorożec. Działki mają przeznaczenie rolnicze z możliwością realizacji zabudowy zagrodowej (poza obszarami szczególnego zagrożenia powodzią) i obejmują gleby o wysokiej przydatności rolniczej.
Na licytację komorniczą wystawiona jest niezabudowana działka rolna o powierzchni ok. 5,63 ha, położona w okolicach Zambrowa. Nieruchomość będzie licytowana po raz pierwszy w sądzie rejonowym, a szczegółowy opis i oszacowanie są dostępne do wglądu w sądzie.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 938 m², położona w Warszawie, w dzielnicy Rembertów, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Do nieruchomości prowadzi dojazd zapewniony służebnością gruntową w pasie o szerokości 5 m.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Wilczęta w województwie warmińsko-mazurskim, o powierzchni 10,43 ha. Działka ma charakter rolny/inwestycyjny i stanowi atrakcyjny teren pod zagospodarowanie w gminie Wilczęta.
Przedmiotem licytacji są dwie niezabudowane działki gruntu o łącznej powierzchni ok. 0,2652 ha, położone w jednej lokalizacji. Nieruchomości mają charakter inwestycyjny lub pod zabudowę, sprzedawane są w trybie licytacji komorniczej/syndyka.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni 1353 m², położona w Wysogotowie w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren istniejącej i projektowanej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (MN).
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa w mieście, składająca się z dwóch przyległych działek o łącznej powierzchni 694 m², z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Na terenie znajdują się wewnętrzna droga dojazdowa, dwa miejsca postojowe oraz częściowo ogrodzona powierzchnia zielona.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni ok. 0,16 ha, położona w Rzeszowie w dzielnicy Załęże, o regularnym kształcie i szerokości ok. 22 m. Teren jest płaski, nieogrodzony, porośnięty dziką roślinnością, oznaczony w ewidencji jako grunty orne klasy RIIIa i RIIIb.
Na licytacji komorniczej oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa stanowiąca grunty orne, położona w miejscowości Krokowo w gminie Kozłowo. Cena wywołania działki wynosi 423 075 zł, co stanowi 3/4 sumy oszacowania ustalonej na 564 100 zł.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntu nr 59/3 o powierzchni 0,56 ha. Nabycie nieruchomości będzie wiązało się z obowiązkiem odprowadzenia podatku VAT.
Przedmiotem postępowania jest działka gruntu nr 401/26 z linią brzegową jeziora Rogale, położona w atrakcyjnej, rekreacyjnej okolicy. Dodatkowo nieruchomość obejmuje udział 1/42 w działkach nr 401/37 i 401/38, co zwiększa funkcjonalność i potencjał zagospodarowania terenu.
Przedmiotem postępowania jest działka gruntu nr 401/25 położona nad jeziorem Rogale, posiadająca własną linię brzegową. Dodatkowo nieruchomość obejmuje udział 1/42 w działkach nr 401/37 i 401/38, pełniących funkcje wspólne dla właścicieli.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 7,98 ha, położona w obrębie miejscowości Dobrzyki w gminie Zalewo, w powiecie iławskim. W skład nieruchomości wchodzą trzy działki ewidencyjne o powierzchniach ok. 3,66 ha, 0,36 ha oraz 3,96 ha.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,47 ha, o kształcie wydłużonego prostokąta i szerokości ok. 31,5 m, położona wśród terenów rolnych. Grunt stanowi mieszankę gruntów ornych i łąk trwałych, jest nieogrodzony, nieuzbrojony i posiada dostęp do drogi.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,1066 ha, położona w Siemianowicach Śląskich w rejonie zabudowy jednorodzinnej, obecnie użytkowana nieformalnie jako ogród rekreacyjny. Zgodnie z miejscowym planem teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (symbol 5MN), a działki w większości porośnięte są trawnikiem z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych.
Przedmiotem licytacji jest kompleks niezabudowanych działek gruntowych o łącznej powierzchni ok. 1,88 ha, położonych w gminie wiejskiej, z czego część terenu przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową, a część stanowi grunty rolne. Nieruchomość ma zróżnicowane ukształtowanie terenu, częściowo dostęp do drogi publicznej oraz mediów (prąd, kanalizacja), a pozostałe działki są nieuzbrojone i bez bezpośredniego dostępu do drogi.
Przedmiotem licytacji jest działka gruntu o powierzchni 4074 m² położona w centralnej strefie Jastrzębia-Zdroju, z bezpośrednim zjazdem z drogi publicznej. Teren ma foremny kształt, zróżnicowane ukształtowanie i otoczony jest zabudową mieszkaniową oraz usługową, co sprzyja różnym możliwościom inwestycyjnym.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,3975 ha, położona w miejscowości Niewolno w gminie Trzemeszno, w powiecie gnieźnieńskim. Wartość szacunkowa działki wynosi 558 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 390 600 zł.
Przedmiotem postępowania jest działka rolna o powierzchni 2,29 ha, położona w miejscowości Chruślin w gminie Bielawy, częściowo zabudowana dwoma budynkami gospodarczymi w części południowej. Nieruchomość jest ogrodzona od frontu i częściowo z boków, z bramą wjazdową przesuwną, natomiast północna część działki pozostaje nieogrodzona.