Licytacje komornicze domy

Nieruchomość

Białogard, zachodniopomorskie

Dom 29-09-2026
Pow.: 106,90 m2
330 000 zł
3 087 zł/m2
Nieruchomość

Gryfice, zachodniopomorskie

Dom Udział % 15-09-2026
Pow.: 235,90 m2
398 344 zł
1 689 zł/m2
Nieruchomość

Gryfice, zachodniopomorskie

Dom Udział % 15-09-2026
Pow.: 56,40 m2
398 344 zł
7 063 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Dobra, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
496 500 zł
496 500 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Resko, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 131,69 m2
471 667 zł
3 582 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Sławno, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
304 000 zł
304 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Białogard, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 106,90 m2
371 250 zł
3 473 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Charzyno, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
357 000 zł
357 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Moryń, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
309 750 zł
309 750 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kanin, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 100,85 m2
457 500 zł
4 536 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nowogard, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 128,00 m2
383 333 zł
2 995 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gryfice, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 92,10 m2
456 000 zł
4 951 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lulewice, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 125,00 m2
333 333 zł
2 667 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Skoszewo, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 233,19 m2
365 925 zł
1 569 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Police, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 94,00 m2
313 500 zł
3 335 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wyszomierz, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
309 450 zł
309 450 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chojna, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
307 500 zł
307 500 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Myślibórz, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
472 778 zł
472 778 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Racimierz, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
333 000 zł
333 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Szczecinek, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 210,00 m2
488 250 zł
2 325 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Żarowo, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
484 500 zł
484 500 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Witolubie, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 91,55 m2
482 000 zł
5 265 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 85,45 m2
414 000 zł
4 845 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Pniewo, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 122,00 m2
433 520 zł
3 553 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chojna, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 99,00 m2
307 500 zł
3 106 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.