Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntu nr 134 o powierzchni 0,35 ha, położona w miejscowości Wójcza w województwie świętokrzyskim. Nieruchomość wyceniono na 83 800 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 62 850 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w działce o pow. 0,0616 ha zabudowanej dwukondygnacyjnym murowanym domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 134 m² z dobudowanym garażem ok. 20 m², położonej w Koszalinie w woj. zachodniopomorskim. Licytacja elektroniczna udziału rozpoczyna się od ceny wywołania 64 083,33 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/2 w prawie do rolnej działki o powierzchni 1,78 ha, zabudowanej murowanym budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej ok. 76 m² oraz zabudowaniami gospodarczymi o łącznej powierzchni ok. 96 m². Nieruchomość ma charakter siedliskowy i stanowi połączenie części mieszkalnej z zapleczem gospodarczym.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,2480 ha położona w miejscowości Imielnica w gminie Imielno (powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie), z bezpośrednim dojazdem asfaltową drogą publiczną. Na działce znajdują się parterowy budynek mieszkalny w podstawowym standardzie (media: prąd, woda, brak CO) oraz zabudowania gospodarcze, a wartość oszacowano na 64 902 zł przy cenie wywoławczej 48 676,50 zł.
Na licytacji komorniczej w Myszkowie oferowana jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2 418 m², zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 72 m², z łazienką, aneksem kuchennym i dostępem do wody oraz energii. Nieruchomość położona jest na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i rolnych, częściowo ogrodzona, a cena wywołania wynosi 5 250 zł, przy czym wartość uwzględnia wpisaną dożywotnią służebność mieszkania.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom położony w miejscowości Skoków w województwie lubelskim. Nieruchomość stanowi prawo własności, a cena wywołania wynosi 44 250 zł przy sumie oszacowania 59 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,73 ha, zabudowana parterowym, drewnianym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 54,63 m², położona w miejscowości w gminie Werbkowice. Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą prowadzoną przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,63 ha położona w miejscowości Nieledew (gm. Trzeszczany), zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 95 m². Na terenie nieruchomości znajdują się również budynek inwentarski, dwa garaże, szopa drewniana, kiosk oraz murowana piwnica częściowo wyniesiona ponad teren.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w miejscowości Konopki Małe (woj. warmińsko-mazurskie), obejmująca działkę o pow. ok. 0,56 ha zabudowaną parterowym domem w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym o pow. zabudowy 61 m². Cena wywołania wynosi 71 433,33 zł, a licytacja odbędzie się w formie elektronicznej na początku lipca 2026 r.
Przedmiotem licytacji jest działka rolno‑zagrodowa o powierzchni 0,56 ha w miejscowości Jelenin, zabudowana budynkiem mieszkalnym dwurodzinnym oraz licznymi budynkami gospodarczymi (m.in. garaż, stodoła, kurnik, szopy), z dostępem do pełnych mediów. Budynek mieszkalny o tradycyjnej, murowanej konstrukcji znajduje się w stanie od słabego do średniego, wymaga prac remontowych, a część działki przeznaczona jest pod uprawy polowe i nasadzenia.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość rolna położona w miejscowości Chyżowice (gm. Uchanie), obejmująca trzy działki o łącznej powierzchni ok. 8,07 ha, z zabudowaniami gospodarczymi oraz parterowym murowanym domem jednorodzinnym z niewykończonym poddaszem (pow. zabudowy 121 m²). Działki są wycenione odpowiednio na ok. 14 600 zł, 244 400 zł i 439 800 zł, a licytacja odbywa się z cenami wywoławczymi stanowiącymi 2/3 wartości oszacowania oraz obowiązkiem wniesienia rękojmi w wysokości 10% ceny oszacowania każdej z nich.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w zabudowanej działce gruntu o powierzchni 0,2622 ha, położonej w Grudziądzu w rejonie ulicy Maciejkowej. Nieruchomość stanowi działkę zabudowaną, ujawnioną w księdze wieczystej prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Grudziądzu.
Na sprzedaż w trybie licytacji/przetargu nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Małowice w województwie dolnośląskim. Działka zabudowana stanowi teren inwestycyjny o przeznaczeniu do dalszej zabudowy lub adaptacji istniejących obiektów.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom szeregowy w Koziegłowach (woj. śląskie) o powierzchni użytkowej ok. 101 m², położony na działce 435 m², z podstawowymi mediami (bez kanalizacji) oraz przyległą kotłownią. Nieruchomość z lat 70. znajduje się w strefie zabudowy mieszkaniowo-usługowej, a cena wywołania wynosi 78 750 zł, przy czym w księdze wieczystej ujawniono dożywotnią, nieodpłatną służebność mieszkania na rzecz osoby trzeciej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w prawie własności wolnostojącego domu położonego w miejscowości Tryszczyn w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość oferowana jest w trybie licytacji komorniczej, a cena wywołania udziału wynosi 9 525 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest udział 1/2 w zabudowanej nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 0,1369 ha, położonej w gminie Rząśnia w powiecie pajęczańskim, zabudowanej parterowym budynkiem mieszkalnym (wcześniej użytkowanym jako placówka banku) o pow. ok. 77 m². Działki stanowią funkcjonalną całość, mają dostęp do drogi publicznej z dwóch stron oraz przyłącza wodne, energetyczne (obecnie odcięte) i kanalizacyjne, a cena wywołania udziału wynosi 3/4 wartości oszacowania.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/6 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 653 m², zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 88,40 m². Nieruchomość stanowi zabudowaną działkę z domem mieszkalnym, oferowaną w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży syndyka.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o powierzchni 1509 m² zabudowanej wolnostojącym, jednorodzinnym domem o powierzchni użytkowej ok. 91 m² oraz budynkami gospodarczymi, położonej w Myszkowie. Dom parterowy ze strychem nieużytkowym i piwnicą, z lat 60., rozbudowany w 2002 r., wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodną (studnia), kanalizacyjną (zbiornik bezodpływowy) oraz centralne ogrzewanie na paliwo stałe; teren przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną.
Przedmiotem licytacji są dwie działki o łącznej powierzchni ok. 0,73 ha położone w Pilchowie, z czego jedna to niezabudowany grunt rolny i łąki z dojazdem drogą nieutwardzoną, a druga zabudowana jest zdewastowanym, drewnianym domem jednorodzinnym. Teren jest nieuzbrojony i wymaga nakładów inwestycyjnych, co stwarza możliwość zagospodarowania według własnych potrzeb.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,44 ha, położonej w miejscowości Kamień Nowy w gminie Dwikozy w powiecie sandomierskim. Na działce znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni ok. 107 m² oraz budynek gospodarczy o powierzchni ok. 98 m².
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa we wsi Stary Jaworów (gmina Jaworzyna Śląska, powiat świdnicki) o powierzchni 0,1573 ha, zabudowana przedwojennym, murowanym domem jednorodzinnym o zabudowie ok. 124 m² oraz budynkiem niemieszkalnym. Cena wywołania wynosi 59 062,50 zł przy oszacowaniu 78 750,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom mieszkalny w Bystrzycy Kłodzkiej, o powierzchni użytkowej ok. 60,7 m², położony na działce niespełna 0,1 ha, z 4 pokojami, kuchnią, łazienką i WC, wybudowany około 2000 roku. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja) wyceniono na 33 667 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 22 444,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/12 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 125 m² i 5 pokojach, z budynkiem gospodarczym i garażem, położonego w Tworkowie w województwie śląskim. Nieruchomość z lat 30. XX w., z dostępem do wody, ma cenę wywołania 18 761,06 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/8 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 402 m² w Tomaszowie Mazowieckim, zabudowanej wolnostojącym domem mieszkalnym z 1927 roku oraz budynkiem gospodarczym. W budynku znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka i WC, a cena wywołania udziału wynosi 23 333,33 zł.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni ok. 588 m² w Kobyłce, zabudowana jednorodzinnym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 101 m², wybudowanym w latach 80. w technologii tradycyjnej, ocieplonym i otynkowanym. Nieruchomość ma płaski, ogrodzony teren o średnim stopniu zagospodarowania, w pełni uzbrojony we wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja, gaz).