Przedmiotem pierwszej licytacji jest nieruchomość gruntowa – działka nr 78/1 położona w miejscowości Batorz Kolonia, w rejonie Janowa Lubelskiego. Nieruchomość będzie sprzedawana w trybie licytacji komorniczej, a udział w przetargu wymaga wcześniejszego wniesienia rękojmi w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa (działka nr 98/2) położona w miejscowości Batorz Kolonia, w rejonie Janowa Lubelskiego. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie licytacji komorniczej prowadzonej przy Sądzie Rejonowym w Janowie Lubelskim.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Batorz Kolonia, w rejonie Janowa Lubelskiego. Działka sprzedawana jest w trybie licytacji komorniczej zgodnie z przepisami kpc, z obowiązkiem wniesienia rękojmi w wyznaczonym terminie.
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!