Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni ok. 1,07 ha, położona w miejscowości Bronisławów w gminie Jasieniec. Nieruchomość ma kształt zbliżony do prostokąta, płaski teren oraz dostęp do energii elektrycznej dzięki linii przebiegającej wzdłuż granic działki.
Przedmiotem licytacji jest niewielka działka budowlana o powierzchni 39 m² w miejscowości Lubojenka, z udziałem 7/16, położona w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, terenów rolnych i obszarów przewidzianych pod urbanizację. Nieruchomość ogrodzona, z dostępem do częściowo utwardzonej drogi publicznej, zabudowana jest budynkiem gospodarczym (dawna chlewnia) o powierzchni użytkowej ok. 20 m².
Mieszkanie o powierzchni 55,1 m² położone w budynku wielorodzinnym w Grudyni Wielkiej, na 1. piętrze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą i udziałem w nieruchomości wspólnej. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 50 000 zł i oszacowaniem na 75 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 47 m², położone w Reszlu w budynku z lat 90., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, z pełnym uzbrojeniem w media. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 3‑kondygnacyjnym budynku, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 98 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 54,46 m², położonym w Słupsku, w budynku z lat 80., składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, na 4. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku w dobrym stanie technicznym. Cena wywołania udziału wynosi 37 625,25 zł, a lokal posiada pełne uzbrojenie w media (prąd, woda, kanalizacja, gaz, ciepło miejskie).
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 38,7 m², położonym w miejscowości Runów PGR w województwie mazowieckim, w budynku z 1974 roku. Cena wywołania udziału wynosi 72 586,67 zł przy wartości oszacowania 108 880,00 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 1/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w Świdnicy, w województwie dolnośląskim. Cena wywołania udziału wynosi 45 375 zł przy sumie oszacowania 60 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 65,6 m² w miejscowości Buczki w województwie zachodniopomorskim, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Mieszkanie położone jest na parterze, z wejściem na poddasze, a cena wywołania w licytacji wynosi 40 350 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 36 m², położonego na 4. piętrze w bloku z lat 70. w Zabrzu, składającego się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania udziału wynosi 51 375 zł, przy sumie oszacowania 68 500 zł, a budynek jest ocieplony i wyposażony w domofon.
Na licytacji komorniczej w Pułtusku (woj. mazowieckie) oferowana jest działka o powierzchni 266 m² zabudowana jednorodzinnym domem w zabudowie bliźniaczej o metrażu 90 m². Cena wywołania nieruchomości wynosi 42 656,25 zł.
Na sprzedaż w drodze publicznego przetargu ustnego oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1421 ha w miejscowości Niedźwiedź (gmina Ziębice), zabudowana dwoma wolnostojącymi budynkami gospodarczymi. Cena wywoławcza wynosi 60 000 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 6 000 zł w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,98 ha, położona w Górzykowie, stanowiąca łąki trwałe na terenach rolniczych zagrożonych powodzią zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Wartość szacunkowa działki wynosi 34 500 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 25 875 zł.
Na przetarg wystawiona jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni ok. 755 m², położona w Wieruszowie w rejonie ulicy Nowej. Nieruchomość wolna od obciążeń ma cenę wywoławczą 54 000 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% tej kwoty.
Działka budowlana o powierzchni 4024 m² położona w miejscowości Gdakowo (gmina Prabuty) przeznaczona jest do nabycia w drodze IV przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 83 772 zł netto.
Działka budowlana o powierzchni 738 m² położona w Prabutach, w rejonie ulicy Daszyńskiego, przeznaczona jest do nabycia w drodze II przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 79 949 zł netto, do której zostanie doliczony podatek VAT 23%.
Działka budowlana o powierzchni 717 m² położona w Prabutach, w rejonie ulicy Daszyńskiego, przeznaczona jest do nabycia w drodze II przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 77 716 zł netto, do której zostanie doliczony podatek VAT 23%.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Prabutach, na jednym z osiedli mieszkaniowych miasta. Działka stanowi własność Miasta i Gminy Prabuty i jest przeznaczona do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Przedmiotem przetargu ustnego nieograniczonego jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Prabutach, na osiedlu mieszkaniowym w obrębie geodezyjnym Prabuty-M, oznaczona jako działka nr 54/215. Nieruchomość stanowi własność Miasta i Gminy Prabuty i jest oferowana do nabycia w trybie przetargu, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem przetargu ustnego nieograniczonego jest niezabudowana działka gminna położona w Prabutach, na osiedlu mieszkaniowym, stanowiąca własność Miasta i Gminy. Nieruchomość gruntowa przeznaczona jest do nabycia w trybie przetargu, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem przetargu ustnego nieograniczonego jest nieruchomość gruntowa należąca do Miasta i Gminy Prabuty, położona na osiedlu mieszkaniowym w Prabutach. Działka jest oferowana w trybie przetargu, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie na konto gminy.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gminna w Prabutach, zabudowana zwartą ruiną parterowego domu mieszkalnego z poddaszem nieużytkowym z ok. 1880 roku. Budynek znajduje się w bardzo złym stanie technicznym, wymagającym kapitalnego remontu lub rozbiórki, przy jednocześnie bardzo dobrym dojeździe i dostępie do miejskiej infrastruktury.
Przedmiotem licytacji jest 1/1 udziału w prawie własności niezabudowanej działki gruntu o powierzchni 0,1000 ha, położonej w miejscowości Lulkowo w gminie Łysomice (woj. kujawsko-pomorskie), na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i wielorodzinną, bez dostępu do drogi publicznej. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 127 595 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 95 696,25 zł.
Przedmiotem licytacji są niezabudowane grunty rolne – działka nr 1083 położona w miejscowości Chmielów. Nieruchomość będzie sprzedawana w drodze licytacji publicznej organizowanej przez urząd skarbowy.
Przedmiotem licytacji są niezabudowane grunty rolne – działka nr 728 położona w miejscowości Korona Las, stanowiąca teren rolny przeznaczony pod uprawy. Nieruchomość będzie sprzedawana w drodze licytacji publicznej w wyznaczonym terminie w siedzibie właściwego urzędu skarbowego.
Przedmiotem licytacji są niezabudowane grunty rolne – działka nr 662 położona w miejscowości Korona Las, w okolicach Parczewa. Nieruchomość zostanie sprzedana w drodze licytacji publicznej wyznaczonej na czerwiec 2026 roku.