Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,2900 ha, położona w miejscowości Kraszkowice w powiecie wieluńskim (woj. łódzkie). Cena wywoławcza działki wynosi 3 600 zł, a przetarg zaplanowano na 28.05.2026 r.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,2200 ha, położona w miejscowości Chobanin w gminie Wieruszów (woj. łódzkie). Cena wywoławcza działki wynosi 7 000 zł, a przetarg zaplanowano na 28.05.2026 r.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,2200 ha, położona w miejscowości Chobanin w powiecie wieruszowskim w województwie łódzkim. Cena wywoławcza działki wynosi 86 200 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Działka rolna o powierzchni 0,23 ha położona w miejscowości Trzebca w gminie Nowa Brzeźnica (woj. łódzkie, powiat pajęczański) przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 7 200 zł, a licytacja zaplanowana jest na 28.05.2026 r.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,1100 ha, położona w miejscowości Trzebca w gminie Nowa Brzeźnica, w województwie łódzkim. Cena wywoławcza działki wynosi 3 600 zł, a przetarg zaplanowano na 28.05.2026 r.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Działka rolna o powierzchni 0,1000 ha położona w miejscowości Trzebca w gminie Nowa Brzeźnica (woj. łódzkie, powiat pajęczański) przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 3 400 zł, a termin przetargu wyznaczono na 28.05.2026 r.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 0,2300 ha, położoną w miejscowości Trzebca w gminie Nowa Brzeźnica (woj. łódzkie, powiat pajęczański). Cena wywoławcza gruntu wynosi 7 200 zł, a przetarg zaplanowano na 28.05.2026 r.
Do przetargu nieograniczonego wystawiono grunt rolny o powierzchni 0,1100 ha, położony w miejscowości Trzebca w gminie Nowa Brzeźnica, w województwie łódzkim. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 3 500 zł, a przetarg zaplanowano na 28.05.2026 r.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,0600 ha, położona w miejscowości Trzebca w gminie Nowa Brzeźnica w województwie łódzkim. Cena wywoławcza działki wynosi 2 300 zł, a przetarg zaplanowano na 28.05.2026 r.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni 32,6 m², położonym w Jasieniu (woj. lubuskie), na 2. piętrze budynku z ok. 1910 r., składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 45 375 zł przy sumie oszacowania 60 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 48 m² w miejscowości Pietrzyków (woj. lubuskie), w budynku z ok. 1945 r., składającym się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, pomieszczenia gospodarczego oraz WC. Nieruchomość położona jest w niskim budynku jednopiętrowym, a cena wywołania udziału wynosi 42 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 51,9 m² w Mławie, obejmujące udział 1/6. Nieruchomość wyceniono na 44 750 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 33 562,50 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w mieszkaniu 3‑pokojowym o powierzchni ok. 50 m², położonym na 1. piętrze bloku na osiedlu w Dzierzgoniu, z balkonem i piwnicą, w budynku czterokondygnacyjnym. Cena wywołania udziału wynosi 50 250 zł przy sumie oszacowania 67 000 zł.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest udział 1/3 w mieszkaniu 3‑pokojowym z balkonem i piwnicą, położonym na 1. piętrze bloku na osiedlu w Dzierzgoniu (woj. pomorskie). Lokal w budynku z pełnym uzbrojeniem ma funkcjonalny układ (oddzielna kuchnia, łazienka i WC), a cena wywołania udziału wynosi 50 250 zł przy sumie oszacowania 67 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności do mieszkania o powierzchni ok. 40 m², składającego się z 2 pokoi, kuchni i WC, położonego w miejscowości Mieszków w województwie lubuskim, w budynku z lat 70. Cena wywołania wynosi 76 500 zł przy wartości oszacowania 102 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 35,8 m² położony w Sosnowcu, w budynku z 2010 roku, na pierwszym piętrze niskiego, trzypoziomowego bloku, składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz piwnicy. Mieszkanie jest w stanie do kapitalnego remontu, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 99 066,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 19,7 m² w Dobropolu (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, położony na parterze niskiego budynku. Mieszkanie w stanie poniżej przeciętnego standardu, wymagające odświeżenia i prac wykończeniowo‑naprawczych, ma cenę wywołania 79 125 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w mieszkaniu o 3 pokojach, z balkonem i piwnicą, położonym w Dzierzgoniu na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal wyceniono na 67 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 50 250 zł.
Kawalerka o powierzchni 17,1 m² położona na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Starogard koło Reska (woj. zachodniopomorskie), składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, WC z umywalką oraz przedpokoju. Lokal stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 35 250 zł przy sumie oszacowania 47 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 32,78 m² położony jest w Żaganiu, w budynku wielorodzinnym, z przysługującym udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Nieruchomość będzie przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 57 600 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 44 m², położonym w Żaganiu w budynku wielorodzinnym, z przynależną piwnicą oraz udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Cena wywołania udziału wynosi 40 533,33 zł przy sumie oszacowania 60 800,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 43,07 m² położony jest w miejscowości Jankowa Żagańska w gminie Iłowa, w budynku wielorodzinnym z udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w tej nieruchomości, przy cenie wywołania 38 250 zł i wartości oszacowania 51 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/32 w nieruchomości zabudowanej w Żaganiu (woj. lubuskie), obejmującej działkę o powierzchni 2 800 m² z budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 153,5 m². Cena wywołania udziału wynosi 15 112,50 zł przy sumie oszacowania 20 150,00 zł.
Przedmiotem postępowania upadłościowego jest sprzedaż udziału 1/10 w prawie własności działki zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym, położonej w Poznaniu w rejonie Plewisk. Udział oferowany jest w trybie konkursu ofert za cenę 44 170 zł.
Przedmiotem postępowania upadłościowego jest 1/6 udziału w prawie własności lokalu mieszkalnego w Gdyni o powierzchni ok. 44 m². Udział ten oferowany jest w konkursie ofert z ceną wywoławczą 38 200 zł.