Przedmiotem przetargu syndyka jest udział 3/32 w zabudowanej działce o pow. 1138 m² w miejscowości Stańsk (gmina Górzyca), zabudowanej domem jednorodzinnym o łącznej pow. użytkowej ok. 99 m² (z piwnicą), budynkiem gospodarczym oraz budynkiem garażowo‑gospodarczym. Nieruchomość położona jest w spokojnej, wiejskiej okolicy, a oferty zakupu udziału można składać do wskazanego w ogłoszeniu terminu.
Przedmiotem licytacji jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntowej o powierzchni ok. 0,27 ha, położonej w Wałbrzychu. Teren ma kształt prostokąta, jest częściowo utwardzony płytami betonowymi, ogrodzony i wymaga uporządkowania.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana działka rolna o powierzchni 0,14 ha z budynkiem stodoły w zabudowie zwartej, stanowiącym część zespołu folwarcznego wpisanego do ewidencji zabytków. Nieruchomość położona jest na terenie z dostępem do energii, wody i telefonu, a budynek gospodarczy w przedwojennej zabudowie murowanej wymaga generalnego remontu z uwagi na zły stan dachu i konstrukcji.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 400 m², położona w Lipkach Wielkich w gminie Santok, w powiecie gorzowskim (woj. lubuskie). Teren stanowi grunty orne klasy RV i został wydzielony z przeznaczeniem na typowy ogródek działkowy.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,29 ha, położona w miejscowości Sewerynówka w gminie Sterdyń, w województwie mazowieckim. Nieruchomość ma kształt wydłużonego prostokąta, stanowi głównie pastwiska i nieużytki, jest nieuzbrojona, częściowo zakrzewiona, z dojazdem drogą o nawierzchni bitumicznej i sąsiedztwem zabudowy zagrodowej oraz gruntów rolnych.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni ok. 0,11 ha wraz z udziałem 1/4 w sąsiedniej działce stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej, co podnosi jej atrakcyjność inwestycyjną.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 1,51 ha, położona w miejscowości Strzelce Wielkie. Nieruchomość ma charakter inwestycyjno-rolny i stanowi przedmiot licytacji/przetargu.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,1400 ha, położona w miejscowości Strzelce Wielkie. Nieruchomość ma charakter inwestycyjno-budowlany i stanowi przedmiot licytacji/przetargu.
Na sprzedaż w drodze postępowania działka gruntu o powierzchni 0,2700 ha położona w miejscowości Strzelce Wielkie. Nieruchomość ma charakter działki niezabudowanej, odpowiedniej pod inwestycję lub cele prywatne.
Na sprzedaż w drodze postępowania działka gruntowa o powierzchni 0,66 ha położona w miejscowości Strzelce Wielkie. Nieruchomość ma charakter działki niezabudowanej, odpowiedniej pod cele rolne lub inwestycyjne, bez podanej ceny wywoławczej.
Przedmiotem postępowania (licytacja/przetarg/sprzedaż od syndyka) jest niezabudowana działka rolna o powierzchni ok. 0,89 ha, położona w obrębie miejscowości Słowin, w północno-zachodniej części, w otoczeniu terenów rolnych i leśnych. Nieruchomość ma kształt zbliżony do rombu, płaską, podmokłą powierzchnię, jest obecnie użytkowana rolniczo, a dojazd zapewnia droga gruntowa.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 1,08 ha, położona w obrębie miejscowości Słowin w gminie Dobiegniew, w otoczeniu terenów rolnych i leśnych. Nieruchomość ma kształt zbliżony do rombu, płaską, miejscami podmokłą powierzchnię oraz dojazd drogą gruntową.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 1,39 ha, położona w miejscowości Słowin, w otoczeniu terenów rolnych i leśnych, z dojazdem drogą gruntową. Nieruchomość ma regularny, zbliżony do rombu kształt, lekko falistą konfigurację terenu i nie jest obecnie użytkowana rolniczo.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość rolna położona w miejscowości Stankuny, w gminie Wiżajny w powiecie suwalskim, w województwie podlaskim. Działka ma powierzchnię 1,8217 ha i stanowi grunt rolny przeznaczony do zagospodarowania zgodnie z miejscowym planem lub warunkami zabudowy.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa rolna składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni gruntów ornych, położona w miejscowości Kuźnica w gminie Rusiec, w powiecie bełchatowskim. Działki mają nieregularny kształt, a przez północno-zachodni narożnik jednej z nich przebiega napowietrzna linia energetyczna.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni ok. 0,44 ha, położona w gminie Krotoszyce, o regularnym kształcie, płaskim ukształtowaniu terenu i bezpośrednim dostępie do drogi publicznej. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu gruntów rolnych i zabudowy jednorodzinnej, z mediami (wodociąg, prąd) w drodze przy działce sąsiedniej, a w studium ujęta jest jako grunty rolne z obszarem rozwoju zabudowy.
Przedmiotem licytacji są dwie niezabudowane działki gruntu w Środzie Wielkopolskiej o łącznej powierzchni 16 227 m², położone w południowej części miasta, w otoczeniu łąk i terenów nieużytkowanych, w dolinie rzeki Średzka Struga. Nieruchomości stanowią funkcjonalną całość, mają kształt prostokąta, charakter rolny i znajdują się na obszarze chronionym Natura 2000.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 1881 m², położona w miejscowości Dziki w gminie Świecie, o kształcie zbliżonym do trapezu, z dojazdem z drogi wojewódzkiej i drogi gruntowej. Teren płaski, nieogrodzony, częściowo po dawnym sadzie, w studium uwarunkowań przeznaczony pod funkcje inwestycyjne oraz zabudowę mieszkaniową.
Na licytację komorniczą wystawiona jest działka gruntów ornych o powierzchni 3,0552 ha, położona w miejscowości Dobromierzyce w gminie Werbkowice. Wartość oszacowania wynosi 133 207 zł, cena wywoławcza 99 905,25 zł, a każda z działek wchodzących w skład majątku dłużnika będzie sprzedawana oddzielnie.
Przedmiotem licytacji jest grunt orny o powierzchni 2,2295 ha, położony w miejscowości Dobromierzyce w gminie Werbkowice. Nieruchomość oszacowano na 97 206 zł, przy czym cena wywoławcza wynosi 72 904,50 zł, a każda z działek będzie sprzedawana oddzielnie.
Na licytację komorniczą wystawiona jest działka gruntu ornego o powierzchni 0,3493 ha, położona w miejscowości Dobromierzyce w gminie Werbkowice. Nieruchomość wyceniono na 11 282 zł, przy czym cena wywoławcza wynosi 8 461,50 zł, a każda z działek wchodzących w skład majątku będzie sprzedawana oddzielnie.
Na licytację komorniczą wystawiona jest działka rolna (grunty orne) o powierzchni 0,3325 ha, położona w miejscowości Dobromierzyce w gminie Werbkowice. Nieruchomość oszacowano na 10 740 zł, przy czym cena wywoławcza wynosi 8 055 zł, a każda z działek będzie sprzedawana oddzielnie.
Na przetargu oferowana jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 2,42 ha, położona w miejscowości Gdeszyn w gminie Miączyn. Wartość oszacowania wynosi 117 854 zł, a cena wywoławcza to 88 390,50 zł, przy wymaganej rękojmi 11 785,40 zł.
Przedmiotem licytacji są grunty orne o łącznej powierzchni 1,9920 ha, położone w miejscowości Gdeszyn w gminie Miączyn. Nieruchomość wyceniono na 94 022 zł, a cena wywoławcza wynosi 70 516,50 zł, przy czym działki będą sprzedawane oddzielnie.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 1,39 ha, położona w miejscowości Płonki w gminie Kurów (powiat puławski, woj. lubelskie), składająca się z dwóch działek rolnych o klasach bonitacyjnych II–IIIb. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako grunty orne z przeznaczeniem głównie pod uprawy polowe i ogrodnicze oraz częściowo pod zabudowę zagrodową, z bezpośrednim dostępem do utwardzonej drogi dojazdowej.