Przetargi nieruchomości, Pękanino
Pękanino, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest działka o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,4896 ha, położona w miejscowości Pękanino w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 96 323 zł, a przetarg zaplanowano na 11.08.2026 r.
Pękanino, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest działka o powierzchni 0,4052 ha o przeznaczeniu wielofunkcyjnym, położona w miejscowości Pękanino w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 83 247 zł, a przetarg zaplanowano na 11.08.2026 r.
Pękanino, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest działka o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,3771 ha, położona w miejscowości Pękanino w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 76 914 zł, a przetarg zaplanowano na 11.08.2026 r.
Pękanino, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest działka o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni ok. 0,49 ha, położona w miejscowości Pękanino w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość z zasobu Skarbu Państwa ma cenę wywoławczą 96 323 zł, a przetarg zaplanowano na 2 lipca 2026 r.
Pękanino, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono działkę o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,4202 ha, położoną w miejscowości Pękanino w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 83 247 zł, a przetarg zaplanowano na 2 lipca 2026 r.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Pękanino, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest działka o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,3771 ha, położona w miejscowości Pękanino w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 76 914 zł, a przetarg zaplanowano na 2 lipca 2026 r.
Pękanino, zachodniopomorskie
Pękanino, zachodniopomorskie
Pękanino, zachodniopomorskie
Pękanino, zachodniopomorskie
Pękanino, zachodniopomorskie
Pękanino, zachodniopomorskie
Pękanino, zachodniopomorskie
Pękanino, zachodniopomorskie
Pękanino, zachodniopomorskie
Pękanino, zachodniopomorskie
Pękanino, zachodniopomorskie
Pękanino, zachodniopomorskie
Pękanino,
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie