Przetargi nieruchomości, Konstantynów

Nieruchomość

Konstantynów, lubelskie

Dom 18-09-2026
Pow.: 1,00 m2
5 490 zł
5 490 zł/m2
Nieruchomość

Konstantynów, łódzkie

Dom Udział % 22-09-2026
Pow.: 1,00 m2
25 238 zł
25 238 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów, lubelskie

Działka Zakończona
Pow.: 2.0087 ha
74 063 zł
4 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 4 ha
23 400 zł
1 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 28,12 m2
60 000 zł
2 134 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.