Przetargi nieruchomości, Dzierzgów
Dzierzgów, świętokrzyskie
Działka rolna o powierzchni 0,1000 ha położona w miejscowości Dzierzgów w powiecie włoszczowskim (woj. świętokrzyskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 1 750 zł.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Działka rolna o powierzchni 0,1500 ha położona w miejscowości Dzierzgów w powiecie włoszczowskim (woj. świętokrzyskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 8 780 zł.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,1000 ha, położona w miejscowości Dzierzgów w gminie Radków (woj. świętokrzyskie). Cena wywoławcza gruntu wynosi 2 320 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,1500 ha, położona w miejscowości Dzierzgów w województwie świętokrzyskim. Cena wywoławcza gruntu wynosi 11 700 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,1500 ha, położona w miejscowości Dzierzgów w województwie świętokrzyskim. Cena wywoławcza działki wynosi 14 620 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Dzierzgów, świętokrzyskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,1000 ha położona w miejscowości Dzierzgów w gminie Radków (woj. świętokrzyskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza gruntu wynosi 2 890 zł, a przetarg zaplanowano na 25.06.2026 r.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono grunt rolny o powierzchni 0,1500 ha, położony w miejscowości Dzierzgów w gminie Radków w województwie świętokrzyskim. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 14 620 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,0700 ha, położona w miejscowości Dzierzgów w powiecie włoszczowskim (woj. świętokrzyskie). Cena wywoławcza działki wynosi 4 370 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest grunt rolny o powierzchni 0,10 ha położony w miejscowości Dzierzgów w powiecie włoszczowskim (woj. świętokrzyskie), objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość oferowana jest do sprzedaży z ceną wywoławczą 2 890 zł, a licytacja zaplanowana jest na 25.05.2026 r.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Dzierzgów, świętokrzyskie
Dzierzgów, świętokrzyskie
Dzierzgów, świętokrzyskie
Dzierzgów, łódzkie
Dzierzgów, świętokrzyskie
Dzierzgów, świętokrzyskie
Dzierzgów, świętokrzyskie
Dzierzgów, świętokrzyskie
Dzierzgów, świętokrzyskie
Dzierzgów, świętokrzyskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie