Na sprzedaż w konkursie syndyka udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania w Skawinie, o powierzchni ok. 47,5 m², położonego na trzeciej kondygnacji. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, jest w stanie przeciętnym, wymagającym odświeżenia.
Przedmiotem drugiego konkursu ofert syndyka jest udział 1/8 w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w Katowicach, w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z pełną infrastrukturą miejską. Cena wywoławcza udziału wynosi 34 875 zł, a udział w przetargu wymaga m.in. wpłaty wadium 4 500 zł oraz złożenia pisemnej oferty w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 72,09 m², położonym w miejscowości Dobrzyki w gminie Zalewo (woj. warmińsko-mazurskie), w budynku z 1933 roku. Mieszkanie z udziałem w częściach wspólnych budynku i prawie własności działki ma cenę wywołania 46 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 60,53 m², położony na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Rogowo (woj. kujawsko-pomorskie), składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i korytarza, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym/garażowym ok. 24 m². Mieszkanie w budynku z lat 30., z mediami (woda, prąd – licznik zdjęty, kanalizacja do zbiornika bezodpływowego, CO na paliwo stałe nieużywane od kilku lat), objęte jest licytacją komorniczą z ceną wywołania 96 300 zł.
Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki przez syndyka jest ½ udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym w Nowem, na osiedlu mieszkaniowym. Udział wyceniono na minimum 64 625 zł (55% wartości oszacowania), a nabywca pokrywa koszty umowy i wpłaca całą cenę przed jej zawarciem, przy czym współwłaścicielowi przysługuje prawo pierwokupu.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Mieszkanie o powierzchni 46,8 m² położone w Gliwicach, na czwartym piętrze budynku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 52 377,94 zł i sumą oszacowania 69 837,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny we wsi Wacławów w województwie wielkopolskim, o powierzchni użytkowej ok. 59 m², na działce o areale 1,12 ha, z 3 pokojami, kuchnią, łazienką oraz budynkiem gospodarczym (garaż + szopa). Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 11 250 zł, przy oszacowaniu 15 000 zł, z zastrzeżeniem pozostającej w mocy służebności osobistej ujawnionej w księdze wieczystej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w lokalu mieszkalnym położonym w Sieniawce na Dolnym Śląsku. Cena wywołania wynosi 88 508 zł przy wartości oszacowania 132 762 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w Bytowie (woj. pomorskie) – działka o powierzchni ok. 62 m² zabudowana parterowym domem w zabudowie bliźniaczej z ok. 1930 r. o 3 pokojach i aneksem kuchennym, wymagającym generalnego remontu (brak łazienki i sanitariatów) oraz budynkiem gospodarczym, z ceną wywołania ok. 72 700 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/5 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 40,24 m², położonym w Słupsku w rejonie ulicy Chrobrego. Nieruchomość stanowi udział w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym, przeznaczonym do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Mieszkanie o powierzchni 59,81 m², położone w miejscowości Dzietrzychowo w gminie Sępopol (woj. warmińsko-mazurskie), składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal mieszkalny jest przedmiotem licytacji komorniczej elektronicznej, z ceną wywołania 45 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Wąsoszu oferowany jest udział w lokalu mieszkalnym o powierzchni 117,8 m², składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego w podwórzu, z wyłącznym korzystaniem z WC na piętrze i udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywołania udziałów wynosi 75 333,33 zł przy sumie oszacowania 113 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 64,2 m², położony na poddaszu przedwojennego, wolnostojącego budynku w Sianowie, składający się z 4 pokoi, kuchni, WC i przedpokoju, z przynależną komórką gospodarczą oraz ogródkiem. Mieszkanie w budynku z ok. 1939 r., z mediami (prąd, woda, kanalizacja), ma cenę wywołania 92 600 zł.
Nieruchomość gruntowa położona jest w Mirosławcu w województwie zachodniopomorskim, w dobrze skomunikowanej lokalizacji przy drodze krajowej, w otoczeniu terenów rekreacyjnych i rzeki sprzyjającej turystyce kajakowej. Działka stanowi przedmiot postępowania przetargowego/egzekucyjnego, co może stwarzać możliwość nabycia jej na korzystniejszych warunkach cenowych.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntu położona w Mirosławcu w województwie zachodniopomorskim, w północno-zachodniej części powiatu wałeckiego. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji, w pobliżu drogi krajowej nr 10 oraz terenów rekreacyjnych nad rzeką Korytnicą.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka położona w Mirosławcu w województwie zachodniopomorskim, w północno-zachodniej części powiatu wałeckiego. Nieruchomość zlokalizowana jest w mieście z dobrym dojazdem drogą krajową nr 10, w otoczeniu terenów atrakcyjnych rekreacyjnie, m.in. w pobliżu rzeki Korytnicy.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 59,81 m², położonym w Nacpolsku w budynku z lat 80., na 2. piętrze niskiego bloku, składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal z mediami (woda, kanalizacja, siła) wyceniono na 112 200 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 84 150 zł.