Przedmiotem oferty jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym w Świdnicy, o układzie trzech pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, z przedsionkiem i pomieszczeniem gospodarczym, wyposażonym w media oraz ogrzewanie z pieca na opał stały. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie składania pisemnych ofert zakupu.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni ok. 66,8 m² w miejscowości Przekolno w województwie zachodniopomorskim. Lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym wyceniono na 117 600 zł, a cena wywołania udziału wynosi 78 400 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni 32,6 m², położonym w Jasieniu (woj. lubuskie), na 2. piętrze budynku z ok. 1910 r., składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 45 375 zł przy sumie oszacowania 60 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 51,9 m² w Mławie, obejmujące udział 1/6. Nieruchomość wyceniono na 44 750 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 33 562,50 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w mieszkaniu 3‑pokojowym o powierzchni ok. 50 m², położonym na 1. piętrze bloku na osiedlu w Dzierzgoniu, z balkonem i piwnicą, w budynku czterokondygnacyjnym. Cena wywołania udziału wynosi 50 250 zł przy sumie oszacowania 67 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest udział 1/3 w mieszkaniu 3‑pokojowym z balkonem i piwnicą, położonym na 1. piętrze bloku na osiedlu w Dzierzgoniu (woj. pomorskie). Lokal w budynku z pełnym uzbrojeniem ma funkcjonalny układ (oddzielna kuchnia, łazienka i WC), a cena wywołania udziału wynosi 50 250 zł przy sumie oszacowania 67 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w mieszkaniu o 3 pokojach, z balkonem i piwnicą, położonym w Dzierzgoniu na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal wyceniono na 67 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 50 250 zł.
Przedmiotem zakupu od syndyka jest udział 1/4 w 1/2 prawa własności lokalu mieszkalnego we Włocławku, w budynku wielorodzinnym, objętego księgą wieczystą, o cenie wywoławczej 86 157 zł. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie sprzedaży z wolnej ręki, a oferty należy składać w wyznaczonym terminie w biurze syndyka lub przesłać pocztą.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 75,7 m² w miejscowości Grodziec (woj. pomorskie), położony na parterze budynku z lat 50., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby, dwóch przedpokoi oraz piwnicy ok. 15 m². Nieruchomość stanowi pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnych, a cena wywołania wynosi 14 843,33 zł przy sumie oszacowania 22 265,00 zł.
Przedmiotem przetargu jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,19 m², położony na trzecim piętrze budynku w Bytomiu, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z dostępem do instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, bez ogrzewania. Mieszkanie znajduje się w budynku ujętym w gminnej ewidencji zabytków i sprzedawane jest wraz z udziałem w częściach wspólnych oraz w prawie własności działki gruntu.
Na licytacji komorniczej w Pile oferowany jest udział 1/2 w prawie własności 3‑pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 64,7 m², położonego na 2. piętrze bloku z 1985 roku, z balkonem, piwnicą oraz pełnym uzbrojeniem w media. Cena wywołania wynosi 89 733,33 zł przy sumie oszacowania 134 600,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 77,13 m², położonym na poddaszu użytkowym w dwukondygnacyjnym budynku w Sarbinowie (woj. zachodniopomorskie), składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się w budynku z ok. 1920 r., jest w średnim stanie technicznym i standardzie, a cena wywołania udziału wynosi 76 500 zł.
Mieszkanie o powierzchni 55,1 m² położone w budynku wielorodzinnym w Grudyni Wielkiej, na 1. piętrze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą i udziałem w nieruchomości wspólnej. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 50 000 zł i oszacowaniem na 75 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 1/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w Świdnicy, w województwie dolnośląskim. Cena wywołania udziału wynosi 45 375 zł przy sumie oszacowania 60 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 65,6 m² w miejscowości Buczki w województwie zachodniopomorskim, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Mieszkanie położone jest na parterze, z wejściem na poddasze, a cena wywołania w licytacji wynosi 40 350 zł.
Na licytacji komorniczej w Sulechowie oferowany jest udział 3/32 w lokalu mieszkalnym na parterze o łącznej powierzchni 86 m² (w tym piwnica), składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Cena wywołania udziału wynosi 24 502,50 zł przy sumie oszacowania 32 670,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,08 m², położone w budynku z lat 80. w Dębnie, na 2. piętrze czteropiętrowego bloku z wielkiej płyty, o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, z balkonem i osobną łazienką oraz WC, w standardzie wykończenia średnim. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy wartości oszacowania 135 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 63,61 m², położone na parterze kamienicy z 1926 r., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal z pełnym uzbrojeniem w media i własnym CO węglowym wymaga remontu, a cena wywołania wynosi 83 700 zł.
Na przetargu ustnym w Bytomiu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,08 m², położony na drugim piętrze kamienicy z 1931 roku, składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, z dostępem do wszystkich podstawowych mediów. Nieruchomość w przeciętnym stanie technicznym sprzedawana jest wraz z udziałem w gruncie, a cena wywoławcza wynosi 85 000 zł.
Przedmiotem sprzedaży w postępowaniu upadłościowym jest udział 1/8 w lokalu mieszkalnym, zbywany w trybie sprzedaży z wolnej ręki przez syndyka masy upadłości. Nieruchomość stanowi element masy upadłości osoby fizycznej, a transakcja ma skutki sprzedaży egzekucyjnej zgodnie z przepisami Prawa upadłościowego.
Na sprzedaż w drodze konkursu ofert udział 1/4 w prawie własności lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym na warszawskiej Białołęce, wraz z odpowiednim udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Cena wywoławcza udziału wynosi 82 516 zł, a nieruchomość sprzedawana jest przez syndyka masy upadłości.
Na przetargu w trybie aukcji elektronicznej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36,52 m², położony na II piętrze budynku w Bytomiu, składający się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, z podstawowymi instalacjami, ale bez ogrzewania. Cena wywoławcza wynosi 49 000 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.