Na licytacji komorniczej w Sulechowie oferowany jest udział 3/32 w lokalu mieszkalnym na parterze o łącznej powierzchni 86 m² (w tym piwnica), składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Cena wywołania udziału wynosi 24 502,50 zł przy sumie oszacowania 32 670,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednopokojowy o powierzchni ok. 34 m², wybudowany w latach 60., położony w miejscowości Tuliłów w województwie lubelskim. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja, siła) i pomieszczeniem gospodarczym ma cenę wywołania 90 413,33 zł i jest obciążona prawem dożywocia zamieszkania.
Przedmiotem postępowania jest zespół działek rolnych o łącznej powierzchni ok. 2,01 ha, położonych w miejscowości Rokietnica w gminie wiejskiej, w klasach bonitacyjnych m.in. RII, RIII oraz łąki. Nieruchomość ma charakter gruntów rolnych i łąk, stanowiących teren inwestycyjno-rolny, sprzedawanych w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Na licytacji komorniczej oferowana jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,27 ha w gminie Biała (powiat wieluński, woj. łódzkie), z murowanym domem mieszkalnym o pow. ok. 187,62 m², budynkiem gospodarczo‑mieszkalnym, wiatą i murowaną stodołą, w niskim stanie technicznym, z mediami (woda, prąd, szambo). Nieruchomość wyceniono na 316 000 zł i jest obciążona służebnościami osobistymi mieszkania dla dwóch osób o wartości 250 200 zł, które pozostają w mocy.
Przedmiotem licytacji są dwie niezabudowane działki gruntu położone w miejscowości Józefów Widawski w gminie Widawa, o łącznym obszarze obejmującym m.in. działkę w kształcie wydłużonego prostokąta z dojazdem drogą asfaltową. Teren częściowo zadrzewiony (brzoza, sosna) ze zbiornikiem wodnym i rowem melioracyjnym, z możliwością podłączenia do sieci energetycznej, wodnej i telekomunikacyjnej.