Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest grunt rolny o powierzchni 0,10 ha położony w miejscowości Dzierzgów w powiecie włoszczowskim (woj. świętokrzyskie), objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość oferowana jest do sprzedaży z ceną wywoławczą 2 890 zł, a licytacja zaplanowana jest na 25.05.2026 r.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego grunt rolny o powierzchni 0,0778 ha, położony w miejscowości Krzywcza w powiecie przemyskim (woj. podkarpackie). Cena wywoławcza wynosi 5 280 zł, a przetarg zaplanowano na 22.05.2026 r.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 73 m², położony w Marcinkowicach w województwie zachodniopomorskim, w budynku z lat 70. Lokal znajduje się na parterze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, jest zamieszkały, a cena wywołania wynosi 35 850 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 39,30 m², położony w gminie Dmosin (wieś Kołacin) w budynku murowanym, w którym wyodrębniono 4 lokale. Mieszkanie rozkładowe składa się z 2 pokoi, łazienki z WC i korytarzy, posiada udział w gruncie i częściach wspólnych budynku, a cena wywołania wynosi 19 543,33 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/3 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni ok. 81 m², położonego w Pile, w budynku z lat 70., na 7. piętrze, z 4 pokojami, balkonem i piwnicą. Lokal w budynku 10‑piętrowym, uzbrojonym w pełne media, ma cenę wywołania 92 866,67 zł przy sumie oszacowania 139 300,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 we współwłasności mieszkania położonego w miejscowości Wielka Wieś w województwie pomorskim. Nieruchomość lokalowa wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 29 961,33 zł i sumą oszacowania 44 942,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,86 m² w miejscowości Smólsko w województwie zachodniopomorskim, położony na 1. piętrze budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą i częścią budynku gospodarczego. Cena wywołania wynosi 44 250 zł przy oszacowaniu na 59 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 62,85 m², położonego w Stalowej Woli w budynku wielorodzinnym na pierwszym piętrze, składającego się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Cena wywołania udziału wynosi 60 587,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 60,11 m², położonym w Gorzowie Wielkopolskim, w budynku z 1928 roku, na pierwszym piętrze, z trzema pokojami oraz pomieszczeniami dodatkowymi (piwnica, kuchnia, łazienka, WC, pomieszczenie gospodarcze). Nieruchomość z mediami (gaz, woda, kanalizacja) ma cenę wywołania 37 537,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0366 ha, położona w miejscowości Dąbie w województwie lubuskim, zabudowana jednokondygnacyjnym budynkiem handlowo-usługowym z częściowym podpiwniczeniem, wzniesionym przed 1945 r. Budynek w stanie wymagającym kapitalnego remontu (m.in. brak dachu), a cena wywołania w licytacji wynosi 36 525 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa we wsi Stary Jaworów (gmina Jaworzyna Śląska, powiat świdnicki) o powierzchni 0,1573 ha, zabudowana przedwojennym, murowanym domem jednorodzinnym o zabudowie ok. 124 m² oraz budynkiem niemieszkalnym. Cena wywołania wynosi 59 062,50 zł przy oszacowaniu 78 750,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom mieszkalny w Bystrzycy Kłodzkiej, o powierzchni użytkowej ok. 60,7 m², położony na działce niespełna 0,1 ha, z 4 pokojami, kuchnią, łazienką i WC, wybudowany około 2000 roku. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja) wyceniono na 33 667 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 22 444,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/12 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 125 m² i 5 pokojach, z budynkiem gospodarczym i garażem, położonego w Tworkowie w województwie śląskim. Nieruchomość z lat 30. XX w., z dostępem do wody, ma cenę wywołania 18 761,06 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/8 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 402 m² w Tomaszowie Mazowieckim, zabudowanej wolnostojącym domem mieszkalnym z 1927 roku oraz budynkiem gospodarczym. W budynku znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka i WC, a cena wywołania udziału wynosi 23 333,33 zł.
Na przetargu oferowana jest niezabudowana działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w miejscowości Dąbrówka Wielka w gminie Dywity, o powierzchni 0,1021 ha. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 68 000 zł, a nabycie nastąpi w drodze drugiego przetargu ustnego nieograniczonego organizowanego przez gminę.
Na przetargu oferowana jest niezabudowana działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Dąbrówka Wielka w gminie Dywity o powierzchni 0,1067 ha. Nieruchomość gruntowa sprzedawana w drodze drugiego przetargu ustnego nieograniczonego ma cenę wywoławczą 70 500 zł.
Na przetargu oferowana jest niezabudowana działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w miejscowości Dąbrówka Wielka w gminie Dywity, o powierzchni ok. 0,1063 ha. Nieruchomość gruntowa sprzedawana jest w drodze drugiego przetargu ustnego nieograniczonego, z ceną wywoławczą 70 300 zł.