Przetargi nieruchomości, Klecza górna

Nieruchomość

Klecza Górna, małopolskie

Dom 29-09-2026
Pow.: 95,90 m2
198 667 zł
2 072 zł/m2
Nieruchomość

Klecza Górna, dolnośląskie

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 95,90 m2
198 667 zł
2 072 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Klecza Górna, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 95,90 m2
198 667 zł
2 072 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Klecza Górna, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 143,55 m2
128 000 zł
892 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Klecza Górna, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 143,55 m2
144 000 zł
1 003 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.