Przetargi nieruchomości, Dobiesław
Dobiesław, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka gruntowa o powierzchni 3,31 ha, położona w miejscowości Dobiesław w gminie Darłowo (woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość oferowana jest do sprzedaży z ceną wywoławczą 107 883,20 zł.
Dobiesław, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze publicznego przetargu ustnego oferowana jest niezabudowana działka gminna w miejscowości Dobiesław (gmina Darłowo) o powierzchni 0,1641 ha, położona w sąsiedztwie zabudowy zagrodowej i gruntów rolnych, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Teren płaski i suchy, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub usługi, z siecią wodociągową i energetyczną w drodze, a cena wywoławcza wynosi 116 000 zł brutto.
Dobiesław, zachodniopomorskie
Niezabudowana działka budowlano-rolna o powierzchni 0,1641 ha położona jest w miejscowości Dobiesław w gminie Darłowo, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i gruntów rolnych, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej oraz mediów w drodze. Nieruchomość przeznaczona jest w planie pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub usługi, a cena wywoławcza w przetargu ustnym nieograniczonym wynosi 116 000 zł brutto.
Dobiesław, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze publicznego przetargu ustnego oferowana jest niezabudowana działka gminna o powierzchni 0,1641 ha w miejscowości Dobiesław koło Darłowa, położona w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i gruntów rolnych, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Teren o regularnym kształcie, płaski i suchy, przeznaczony jest w planie miejscowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub usługi, a cena wywoławcza wynosi 116 000 zł brutto.
Dobiesław, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka gruntowa o powierzchni 3,31 ha, położona w miejscowości Dobiesław w gminie Darłowo (woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość oferowana jest do sprzedaży przez KOWR z ceną wywoławczą 121 368,60 zł, a przetarg zaplanowano na 9 lipca 2026 r.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Dobiesław, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nierolna działka gruntowa o powierzchni 3,31 ha, położona w miejscowości Dobiesław w gminie Darłowo (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a cena wywoławcza wynosi 134 854 zł.
Dobiesław, zachodniopomorskie
Do przetargu nieograniczonego wystawiono nierolną działkę o powierzchni 3,31 ha, położoną w miejscowości Dobiesław w gminie Darłowo (woj. zachodniopomorskie), objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 134 854 zł, a przetarg zaplanowano na 12.05.2026 r.
Dobiesław, zachodniopomorskie
Dobiesław, zachodniopomorskie
Dobiesław, zachodniopomorskie
Dobiesław, zachodniopomorskie
Dobiesław, zachodniopomorskie
Dobiesław, zachodniopomorskie
Dobiesław, zachodniopomorskie
Dobiesław, zachodniopomorskie
Dobiesław, zachodniopomorskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie