Przetargi nieruchomości, Lulewice
Lulewice, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono grunt rolny o powierzchni 1,5464 ha, położony w miejscowości Lulewice w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 45 738 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Lulewice, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,5464 ha, położona w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie), w miejscowości Lulewice. Cena wywoławcza wynosi 45 738 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy.
Lulewice, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,5464 ha położona w miejscowości Lulewice w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza gruntu wynosi 52 272 zł, a przetarg zaplanowano na 10.06.2026 r.
Lulewice, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,5464 ha, położona w miejscowości Lulewice w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza wynosi 58 806 zł, a przetarg zaplanowano na 12.05.2026 r.
Lulewice, zachodniopomorskie
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Lulewice, zachodniopomorskie
Lulewice, zachodniopomorskie
Lulewice, zachodniopomorskie
Lulewice, zachodniopomorskie
Lulewice, zachodniopomorskie
Lulewice, zachodniopomorskie
Lulewice, zachodniopomorskie
Lulewice, zachodniopomorskie
Lulewice, zachodniopomorskie
Lulewice, zachodniopomorskie
Lulewice, zachodniopomorskie
Lulewice, zachodniopomorskie
Lulewice, zachodniopomorskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie