Sieradz, łódzkie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
Zarząd Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej ogłasza przetarg ustny na ustanowienie odrębnej własności ww. lokalu, który odbędzie się w siedzibie Spółdzielni przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5b w Sieradzu w dniu 4 marca 2021 r. o godz. 9:00 – przetarg ograniczony dla członków Spółdzielni, o godz. 9:30 – przetarg nieograniczony.
Lokal można oglądać w dniu 25 lutego 2021r. w godz. od 9:00 do 14:00
(po wcześniejszym uzgodnieniu godziny – tel. 43 826 65 70, 43 826 65 89).
Warunki uczestnictwa w przetargu:
złożenie w siedzibie Spółdzielni oświadczeń wynikających z Regulaminu przetargu w terminie do dnia 2 marca 2021r.
dokonanie wpłaty wadium w wysokości 10 % wartości rynkowej przedmiotowego lokalu na konto Spółdzielni nr 75 9267 0006 0000 8136 2000 0030 w terminie do dnia 3 marca 2021 r. Za datę wpłaty wadium uznaje się dzień wpływu środków
na rachunek bankowy Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Zarząd Spółdzielni zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przetargu na każdym jego etapie bez podania przyczyny.
Regulamin przetargu dostępny w siedzibie Spółdzielni (sala obsługi interesantów) oraz na stronie internetowej Spółdzielni www.ssmsieradz.pl .
Wszelkie informacje dotyczące w szczególności warunków uczestnictwa w przetargu, a także obowiązków osoby, na rzecz której nastąpi rozstrzygnięcie przetargu (w tym terminu wpłaty wylicytowanej kwoty oraz pozostałych kosztów do poniesienia) można uzyskać w siedzibie Spółdzielni w dni robocze w godz. od 7:00 do 15:00, tel. 43 826 65 70, 43 826 65 89.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie