Wróć do listy

Żarki Wielkie, lubuskie

23 670 zł
Działka 0.91 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 23 670 zł
Powierzchnia 0.91 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 23 700 zł
Numer oferty 96229X225368321
Termin wpłaty wadium 15-02-2021 Co to znaczy?

Opis

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Gorzowie Wlkp. Filia w Zielonej Górze

ogłasza przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż nieruchomości. Nieruchomość pochodzi pochodzącej z przejętego Państwowego Funduszu Ziemi.
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zgodna z wykazem opublikowanym dnia 15.10.2020 r. w Urzędzie Gminy Trzebiel, sołectwie żarki Wielkie, Lubuskiej Izbie Rolniczej oraz siedzibie Filii Oddziału Terenowego KOWR w Zielonej Górze a także portalu www.bip.kowr.gov.pl.
NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ położona - województwo lubuskie, powiat Żarski, gmina Trzebiel, obręb żarki Wielkie stanowiąca działkę ewidencyjną nr: 425/1 o pow. 0,9100 ha.
Wieś żarki Wielkie znajduje się około 6 km na południowy zachód od miejscowości Trzebiel i około 29 km od żar, do których jest średni dojazd. W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzi działka niezabudowana nr 425/1 o charakterze rolnym, która położona jest w odległości 100 metrów od strefy zabudowy wsi Żarki Małe a najbliższe zabudowania żarek Wielkich położone są w odległości 700 metrów. Wyceniana działka znajduje się w odległości około 2,7 km na wschód od granicy polsko - niemieckiej.

Dla ww. nieruchomości Sąd Rejonowy w Żarach prowadzi księgę wieczystą kW nr XXXX/XXXXXXXX/X. Dział III i IV wyżej wymienionej księgi wieczystej jest wolny od jakichkolwiek wpisów. Nieruchomości wolne są od długów i obciążeń.
W skład nieruchomości wchodzą: 1. Grunty o ogólnej powierzchni w tym: grunty orne
- 0,9100 ha, -0,9100 ha, Klasy gleb:
RIVA
- 0,9100 ha.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 23.670,00 zł (słownie: dwadzieścia trzy tysiące sześćset siedemdziesiąt złotych) Minimalne postąpienie: 240,00 zł (słownie: dwieście czterdzieści złotych) Wadium wynosi: 2.370,00 zł (słownie: dwa tysiące trzysta siedemdziesiąt złotych) Na podstawie ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (j.t. Dz. U. z 2020 r. poz. 106) transakcja zwolniona jest z opodatkowania podatkiem VAT.


Przetarg odbędzie sie w dniu 19.02.2021 r. o godzinie 1000 w siedzibie Sekcii Zamiejscowej Gospodarowania Zasobem OT KOWR,
Lubsko ul. 3 Maja 3, sala nr 19.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.