Wróć do listy

Żarki Wielkie, lubuskie

27 650 zł
Działka 1.04 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 27 650 zł
Powierzchnia 1.04 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 760 zł
Numer oferty 96231X225373005
Termin wpłaty wadium 15-02-2021 Co to znaczy?

Opis

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
ogłasza przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż nieruchomości. Nieruchomość pochodzi pochodzącej z przejętego Państwowego Funduszu Ziemi.

NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ położona - województwo lubuskie, powiat żarski, gmina Trzebiel, obręb żarki Wielkie stanowiąca działkę ewidencyjną nr: 422/1, 422/2 o pow. 1,0400 ha.
Wieś żarki Wielkie znajduje się około 6 km na południowy zachód od miejscowości Trzebiel i około 29 km od Żar, do których jest średni dojazd. W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzą dwie działki niezabudowane oznaczone w ewidencji gruntów nr 422/1 i 422/2 o charakterze rolnym, które przylegają bezpośrednio do siebie tworząc zwartą nieruchomość. Szacowane działki położone są w odległości 100 metrów od strefy zabudowy wsi Żarki Małe a najbliższe zabudowania żarek Wielkich położone są w odległości około 700 metrów na zachód. Wyceniane działki znajdują się w odległości około 2,7 km na wschód od granicy polsko - niemieckiej. Otoczenie dla przedmiotowej nieruchomości stanowią działki niezabudowane, droga asfaltowa oraz rzeka Chwaliszówka. Od południa granicę stanowi droga o nawierzchni asfaltowej nr 423. OD Wschodu i zachodu przylegają działki niezabudowane rolne nr 104/1 i 421/3. Od północy przepływa rzeka Chwaliszówka. Nieruchomość odłogowana, porośnięta wybujałą roślinnością i samosiewami dzikich drzew owocowych- osiki, czeremchy i olchy w wieku do 10 lat koncentrujących się w dolinie od strony rzeki. Dojazd do nieruchomości z asfaltowej drogi powiatowej.


Dla ww. nieruchomości Sąd Rejonowy w Zarach prowadzi księgę wieczystą kW nr XXXX/XXXXXXXX/X. Dział III i IV wyżej wymienionej księgi wieczystej jest wolny od jakichkolwiek wpisów. Nieruchomości wolne są od długów i obciążeń.
W skład nieruchomości wchodzą: 1. Grunty o ogólnej powierzchni w tym: łąki trwałe
pastwiska trwałe
- 1,0400 ha, - 0,3800 ha, Klasy gleb: -0,6600 ha, Klasy gleb:
ŁV
-
0
PsV
- 0,3800 ha, -0,6600 ha.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 27.650,00 zł (słownie: dwadzieścia siedem tysięcy sześćset pięćdziesiąt złotych) Wadium wynosi: 300,00 zł
(słownie: dwieście osiemdziesiąt złotych) Minimalne postąpienie: 2.760,00 zł (słownie: dwa tysiące siedemset sześćdziesiąt złotych)


Przetarg odbedzie sie w dniu 19.02.2021 r. o godzinie 0900 w siedzibie Sekcji Zamiejscowej Gospodarowania Zasobem OT KOWR,
Lubsko ul. 3 Maja 3, sala nr 19.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.