Wróć do listy

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

148 800 zł
2 906 zł/m2
Mieszkanie 51,20 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-70%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 148 800 zł
Miasto Olsztyn
Powierzchnia 51,20 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Okulickiego 9
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 19 840 zł
Numer oferty 77X180337
Termin wpłaty wadium 20-02-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 198 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 148 800,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 19 840,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 37 2030 0045 1110 0000 0421 9230.

Historyczne ceny