Wróć do listy

Warszawa, Bielany

299 025 zł
4 531 zł/m2
Mieszkanie 66,00 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-72%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 299 025 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 66,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Żeromskiego 4C
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 39 870 zł
Numer oferty 72X168627
Termin wpłaty wadium 14-02-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 398 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 299 025,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 39 870,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: BRE Bank S.A. 71 11402017 0000 4002 0986 2139.

Historyczne ceny