Wróć do listy

Górne, warmińsko-mazurskie

28 000 zł
412 zł/m2
Dom 67,90 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 28 000 zł
Miasto Górne
Powierzchnia 67,90 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 800 zł
Numer oferty 65811X154129365
Termin wpłaty wadium 07-09-2020 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ GOŁDAPI
ogłasza przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości zabudowanej składającej się z działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 175/1 o powierzchni 0,2284 ha, położonej w miejscowości Górne w obrębie 0008 Górne, uregulowanej w księdze wieczystej KW nr XXXX/XXXXXXXX/X. - Zgodnie z ewidencją gruntów i budynków przedmiotowa nieruchomość stanowi użytek
określony symbolem B - tereny mieszkaniowe. Na terenie gdzie położona jest nieruchomość brak jest aktualnie obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Gołdap, zatwierdzonym uchwałą nr IX/63/2015 Rady Miejskiej w Gołdapi z dnia 3 lipca 2015 r. teren przeznaczony jest następująco: ,,tereny rolniczej przestrzeni produkcyjnej”. Przedmiotowa nieruchomość jest zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 67,90 m2 oraz budynkiem
gospodarczym o powierzchni użytkowej ok. 19,71 m2. – Stan techniczny budynku mieszkalnego – słaby, budynek wymaga nakładów finansowych.
Instalacje: kanalizacyjna - brak, wodociągowa – studnia, energia elektryczna - sieciowa,
CO - piec kaflowy. - Konstrukcja – murowana; dach- konstrukcja drewniana, pokrycie - papa i eternit. - Wszelkie prace związane z wykonaniem nowych, modernizacją lub przełożeniem instalacji